Moja historia-Twoja historia

Odkąd pamiętam chciałam pomagać ludziom. Zależało mi, aby wszyscy żyli w zgodzie i jednocześnie ze sobą współpracowali.
Uważam, że grupa może więcej niż jednostka. Zespół jednak tworzą pojedyncze osoby. W zależności od ich umiejętności interpersonalnych, inteligencji emocjonalnej oraz wiary w swoje możliwości zależy sukces całego zespołu.
Im więcej autentycznych, spełnionych i szczęśliwych osób będzie w naszym bliższym i dalszym otoczeniu, tym lepiej będzie żyło się nam i naszym najbliższym. Może brzmi to pompatycznie, ale to prawda.

Co nam w tym pomoże ?

Rozwój, odkrywanie siebie na nowo, akceptacja, otwartość na zmiany i nowe możliwości.

Korzyści jakie z tego mamy

Siłę do działania oraz zmieniania świata w okół nas, tworzenie szczęścia i zarażania nim innych.

Jak TY możesz rozpocząć ten proces ?

Zaakceptuj siebie !
Odkryj swoje mocne strony oraz zasoby, które posiadasz.
Uwierz w siebie.
Sprawdź co sprawia Ci przyjemność i satysfakcję.
Zdobądź odwagę do realizacji tego czego pragniesz.
Spędzaj jak najwięcej czasu na robieniu właśnie tego.
Stań się mistrzem.
Bądź szczęśliwy i uśmiechaj się jak najczęściej.

Jeżeli poczułaś /poczułeś chęć tworzenia szczęśliwej planety poprzez swoje szczęście zapraszam Cię do współpracy.

Dlaczego właśnie ja

Przebyłam drogę, do odbycia której zapraszam Ciebie. Przeżyłam i przeżywam nadal swoje wzloty i upadki, wyciągam z nich wnioski i kroczę dalej wytyczoną ścieżką. Pytam mądrzejszych od siebie i uczę się od najlepszych.

Kim jestem i co robię

Nazywam się Katarzyna Wnękowska. Jestem certyfikowanym coachem CoachWiseTM i trenerem biznesu. Pracuję według standardów metodologicznych i etycznych Internatinal Coach Federation (ICF). Specjalizuję się w pracy z menedżerkami i właścicielkami biznesów, które z jednej strony odnoszą sukcesy zawodowe, z drugiej jednak płacą za to zbyt wysoką cenę. Pomagam im zadbać o siebie i swoje potrzeby, odnaleźć równowagę i odzyskać prawdziwą radość życia. Tak, aby miały i to i to.
Kataliza Coaching, której jestem właścicielką, powstała z pasji inspirowania i wspierania ludzi w dążeniu do harmonii i satysfakcji z życia, a także odnajdywania radości i szczęścia ( z tworzenia tego co piękne, dobre dla nas i innych.) Na co dzień spełniam się jako żona i mama dwójki wspaniałych dzieci.

Z czego jestem dumna w moim życiu

Z równowagi jaką zachowuję pomiędzy pracą i życiem prywatnym oraz czasem, który przeznaczam na własny rozwój i refleksję.
Z mężem i dziećmi tworzymy wspaniałą rodzinę

Największa zmiana w moim życiu

Pójście za głosem serca i intuicji i wkroczenie na nową, nieznaną drogę zawodową dzięki której się rozwijam i realizuję swoją pasję – pomagam kobietom zadbać o swoje potrzeby, odnaleźć prawdziwą równowagę i odzyskać radość życia co ma korzystne odzwierciedlenie w prowadzonych przez nie firmach oraz w ich życiu osobistym.