Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!
Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!
Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!
Katarzyna Wnękowska

O mnie

Nazywam się Katarzyna Wnękowska i jestem Certyfikowanym Coachem CoachWise™, Certyfikowanym Soul Coachem® oraz trenerem biznesu. Specjalizuję się w pracy z kobietami i pomagam im odkryć swoją autentyczność, dzięki której odzyskują satysfakcję życiową.

W swojej pracy stosuję podejście holistyczne. Z doświadczenia wiem, że tylko ono daje trwałą zmianę i upragnione rezultaty. Stosując metodę CoachWise™ i Soul Coaching® oraz autorskie ćwiczenia umożliwiam kobietom w zgodzie ze sobą pożegnać wszystko to, czego już nie chcą w swoim życiu i zaprosić to, czego pragną. Pomagam im z lekkością przejść na wyższy poziom satysfakcji życiowej.

Skutecznie przeprowadzam Kobiety przez proces zmiany, zarówno osobistej jak i zawodowej. Korzystając ze wsparcia coachów i mentorów zmieniłam swoje postrzeganie siebie, wypracowałam większą pewność i wiarę w siebie. Pracując wiele lat na etacie odczuwałam duży brak satysfakcji zawodowej. Odkryłam co jest moją Misją, sensem życia, otworzyłam firmę i prosperuję z coraz większą lekkością. Wciąż się rozwijam, współpracuję z najlepszymi ekspertami w dziedzinie coachingu i mentoringu biznesowego. Mimo  wszechpanującego, w 2020 roku, przestoju gospodarczego, spowodowanego pandemią zanotowałam znaczny wzrost przychodu i odniosłam sukces.

entuzjazmem i zaangażowaniem pomagam Klientkom zmienić ciężkie, pełne frustracji, obowiązków i powinności życie na skuteczne działania w zgodzie ze Sobą i na rzecz swojej AUTENTYCZNOŚCI. Klientki zyskują poczucie sensu, spokoju, satysfakcji życiowej oraz większej świadomości siebie, która przekłada się na lepszą komunikację z otoczeniem i wspierające relacje.

Jestem autorką książki „Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!” oraz programów rozwojowych „Zostań Spełnioną Kobietą Biznesu w 4 krokach”, „Jesteś Wyjątkowa„, „Odkryj swoją wyjątkową siłę„, „Aktywuj swoje źródło spełnienia i wyfruń ze złotej klatki” w których wzięło udział już ponad 300 kobiet aktywnych zawodowo. Jestem również inicjatorką kobiecych spotkań  na żywo w ramach grupy Strefa MOCy dla Kobiet, do której możesz dołączyć na Facebooku.

Na profilu Kataliza Coaching by Katarzyna Wnękowska oraz w grupie Strefa MOCy dla Kobiet prowadzę systematycznie live’y, podczas których dzielę się wiedzą, doświadczeniem, swoją historią dążenia do autentyczności i kreowania wyższej jakości życia.

Katarzyna Wnękowska

Certyfikaty


Moje wyróżnienia

kataliza nagroda

W 2019 roku otrzymałam tytuł Ambasadora Akademii Dobrego Stylu za wyjątkową, pełną pasji osobowość oraz propagowanie dobrego stylu w kreowaniu swojego wizerunku i w prowadzeniu własnego biznesu oraz tytuł „Kobiety Charyzmatycznej” w kategorii Kobieta kreatywna, Kobieta społeczna.

W roku 2020 zostałam wyróżniona certyfikatem w rankingu polskich przedsiębiorców i uzyskałam tytuł Twarz Biznesu polskiej gospodarki za aktywny wpływ na rozwój polskiej gospodarki na szczeblu ogólnopolskim i lokalnym oraz podnoszenie standardów polskiego biznesu. W 2021r. otrzymałam tytuł Lidera Przedsiębiorczości. W 2023 r. Europejskie Forum Przedsiębiorczości przyznało mi tytuł Brązowego Bizona Biznesu.

kataliza nagroda

Jak powstała Kataliza?

Kataliza Coaching, której jestem właścicielką, powstała z pasji inspirowania i wspierania ludzi w dążeniu do skuteczności, harmonii i satysfakcji z życia, a także odnajdywania radości i szczęścia.

Przez lata pracowałam w korporacjach i firmach rodzinnych. Wiele się uczyłam i za to jestem wdzięczna. Jednak w pewnym momencie poczułam, że zadania, które realizuję są powtarzalne i zaczęło mnie to męczyć. Marzyłam wtedy o tym, aby mieć pracę, w której będę się rozwijała. Miałam już ukończone podyplomowe studia i szkołę coachingową. Zdecydowałam, że otworzę własną firmę. Okazało się (bo kiedy prosisz, to dostajesz), że mogę pracować na 4/5 etatu. I to pozwoliło mi pogodzić pracę na etacie z prowadzeniem firmy. Na ten moment było to komfortowe rozwiązanie, ponieważ gwarantowało mi bezpieczeństwo finansowe. Kiedy rozkręciłam firmę, a trwało to około 2 lat, zrezygnowałam z etatu i zaczęłam w pełni być Sobą!

Jestem szczęśliwa. Żyję już ponad 27 lat w związku małżeńskim. Razem z mężem wychowuję nastolatki – syna i córkę, wspieramy się i spełniamy wspólne marzenia. Wspieram Fundację Szlachetny Gest.


Co mówią Klientki o współpracy ze mną

„Postanowiłam skorzystać z coachingu, ponieważ ciągle miałam wrażenie, że po-święcam się tylko pracy, i nie mam czasu na swoje prywatne życie. Czułam się zmę-czona. Dzięki kilku sesjom z coachem mogłam zrozumieć skąd się biorą przyczyny takiego stanu rzeczy. Otóż zbyt dużo brałam na siebie, bo chciałam wszystkim po-kazać, że radzę sobie doskonale. Kasia jest doskonałym słuchaczem i potrafi nakie-rować na myślenie, a dzięki temu zrozumienie swojej tożsamości, zarówno tej za-wodowej jak i prywatnej. Teraz po zakończonych sesjach jest dużo lepiej. Mam wię-cej czasu na dbanie o siebie i rozwijanie własnych zainteresowań. Kasiu dziękuję serdecznie!”

Agnieszka

Training Menadżer

„Polecam bardzo dobrego Coacha Katarzynę Wnękowską. Jest ona tak otwartą i sympatyczną osobą, że ze swoim podejściem do życia i ludzi zaraża szczęściem. W momencie gdy ją poznałam miałam osobiste dylematy, wiele pytań do siebie, których nie mialam odwagi sobie zadac. Skorzystałam u Kasi z Life coachingu, ona nie obawiała się zadać mi tych pytań, oraz wielu innych, dzięki którym potrafiłam zrozumieć pewne sprawy. Uświadomiła mi w jakim punkcie jestem, przez co muszę i chcę przejść aby dotrzeć do celu. Zmusiła mnie do myślenia i działania za co jej serdecznie dziękuję. Jest profesjonalistką. Grzechem byłoby nie skorzystać z jej usług.”

Iza

Psycholog


Chcesz pozbyć się poczucia chaosu, wyznaczyć kierunek i skupić się na tym, co ważne?

Umów się na bezpłatną konsultację na ZOOM. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Dowiedz się więcej o bezpłatnej konsultacji
ikona
Katarzyna Wnękowska