O mnie

Nazywam się Katarzyna Wnękowska i jestem Certyfikowanym Coachem CoachWiseTM , Certyfikowanym Soul Coachem® oraz trenerem biznesu. Specjalizuję się w pracy z właścicielkami biznesów, które są przemęczone, którym brakuje satysfakcji i zadowolenia z tego co robią. Pomagam im zwiększyć moc i odzyskać wewnętrzną równowagę, aby skutecznie i bardziej efektywnie zarządzały sobą i swoją firmą.

Jako coach pracuję z Klientkami w oparciu o swoją autorską metodę ”4 Kroków do Spełnienia©”. Zawiera ona w sobie zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają kobietom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych. Od początku mojej pracy jako coach stosowałam podejście holistyczne. Z doświadczenia wiem, że tyko ono daje trwałą zmianę i upragnione rezultaty. Soul Coaching® łączy w sobie wszystko to, z czego ja korzystałam w swoim rozwoju i co sprawiło, że jestem w miejscu, w którym marzyłam być, żyć i cieszyć się życiem. Sama przeszłam swój proces rozwoju, który prowadziła moja Mentorka Soul Coachingu®. Dlatego z pełną odpowiedzialnością i wiarą w skuteczność tej metody zapraszam Ciebie do skorzystania i współpracy podczas indywidualnych i grupowych sesji Soul Coachingu®.

Jestem autorką książki “Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!” oraz programów rozwojowych “Zostań Spełnioną Kobietą Biznesu w 4 krokach”, “Jesteś Wyjątkowa“, “Odkryj swoją wyjątkową siłę” skierowanych do kobiet aktywnych zawodowo.

Na profilu Kataliza Coaching by Katarzyna Wnękowska prowadzę live z cyklu “Reguły Wspaniałego Życia” oraz współprowadzę cykl rozmów pt. “Wzmocnij się i rób co chcesz”.

W 2019 roku otrzymałam tytuł Ambasadora Akademii Dobrego Stylu za wyjątkową, pełną pasji osobowość oraz propagowanie dobrego stylu w kreowaniu swojego wizerunku i w prowadzeniu własnego biznesu oraz tytuł “Kobiety Charyzmatycznej” w kategorii Kobieta kreatywna, Kobieta społeczna.

W roku 2020 zostałam wyróżniona certyfikatem w rankingu polskich przedsiębiorców i uzyskałam tytuł Twarz Biznesu polskiej gospodarki za aktywny wpływ na rozwój polskiej gospodarki na szczeblu ogólnopolskim i lokalnym oraz podnoszenie standardów polskiego biznesu.

Kataliza Coaching, której jestem właścicielką, powstała z pasji inspirowania i wspierania ludzi w dążeniu do skuteczności, harmonii i satysfakcji z życia, a także odnajdywania radości i szczęścia.

Cześć swojego dochodu przekazuję na program Nourish the Children. Całość tych środków przeznaczana jest na wyprodukowanie i dostarczenie do niedożywionych dzieci w Malawi specjalnych posiłków bogatych w witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego rozwoju młodych organizmów. Dzięki temu dzieci też mogą uczyć się, a miejscowa ludność ma pracę i zbyt na lokalne płody rolne.
Wspieram również Fundację Szlachetny Gest.

Co mówią o współpracy ze mną Klientki ?

Polecam bardzo dobrego Coacha Katarzynę Wnękowską. Jest ona tak otwartą i sympatyczną osobą, że ze swoim podejściem do życia i ludzi zaraża szczęściem. W momencie gdy ją poznałam miałam osobiste dylematy, wiele pytań do siebie, których nie mialam odwagi sobie zadac. Skorzystałam u Kasi z Life coachingu, ona nie obawiała się zadać mi tych pytań, oraz wielu innych, dzięki którym potrafiłam zrozumieć pewne sprawy. Uświadomiła mi w jakim punkcie jestem, przez co muszę i chcę przejść aby dotrzeć do celu. Zmusiła mnie do myślenia i działania za co jej serdecznie dziękuję. Jest profesjonalistką. Grzechem byłoby nie skorzystać z jej usług. 6 stycznia 2015 Iza – Psycholog

Postanowiłam skorzystać z coachingu, ponieważ ciągle miałam wrażenie, że poświęcam się tylko pracy, i nie mam czasu na swoje prywatne życie. Czułam się zmęczona. Dzięki kilku sesjom z coachem mogłam zrozumieć skąd się biorą przyczyny takiego stanu rzeczy. Otóż zbyt dużo brałam na siebie, bo chciałam wszystkim pokazać, że radzę sobie doskonale. Kasia jest doskonałym słuchaczem i potrafi nakierować na myślenie, a dzięki temu zrozumienie swojej tożsamości, zarówno tej zawodowej jak i prywatnej. Teraz po zakończonych sesjach jest dużo lepiej. Mam więcej czasu na dbanie o siebie i rozwijanie własnych zainteresowań. Kasiu dziękuję serdecznie! 🙂 12 maja 2013 Agnieszka – Training Menadżer

Więcej opinii znajdziesz w zakładce referencje 😉

Moje doświadczenie zawodowe

Założycielka, certyfikowany coach i trener biznesu Kataliza Coaching. Doświadczony menedżer z ponad 15-letnim doświadczeniem w firmach B2B (doradztwo i szkolenia), posiadający wiedzę i doświadczenie w zakresie:

  • prowadzenia sesji coachingowych/prowadzenie indywidualnych procesów coachingowych,
  • budowania i zarządzania zespołami sprzedażowymi,
  • opracowywania strategii i koncepcji marketingowych,
  • budowania długofalowych relacji biznesowych ,
  • działalności operacyjnej (logistyka),
  • budowania pozytywnego wizerunku firmy,
  • umiejętności oceny projektu z szerokiej perspektywy, myślenia strategicznego, przewidywania ryzyka, przeszkód i wyzwań oraz planowania rozwiązań.

Jestem absolwentką CoachWise Essentials oraz CoahWise Equipped – programów akredytowanych przez International Coach Federation, zgodnych z najwyższymi standardami jakościowymi i etycznymi na świecie.