REFERENCJE

Podziękowania

Doskonale przygotowana Kobieta z otwartym sercem. Szczerze polecam, szczególnie kobietom (ale też i mężczyznom) myślącym niestereotypowo, wizjonerkom i wizjonerom. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry.
24.05.22 Anna Sulińska, Właścicielka firmy, Biuro Tłumaczeń

Wysłuchaj opinii Małgorzaty Banasiak, Kreatorki wizerunku, jednej z uczestniczek drugiej edycji programu “Odkryj swoją wyjątkowa siłę”

Dzięki zaangażowaniu w proces zyskałam dużo więcej samoświadomości, odkryłam różne blokady, z których nawet nie zdawałam sobie sprawy. Wiem, że przede mną jeszcze kawałek drogi, ale wiem też jaki obrać kierunek. Dla mnie odkrycie, że wydarzenia sprzed wielu lat mają tak duży wpływ na teraźniejszość było dużym przeżyciem, ale też pozwoliło mi dokonać zmiany w ich odbiorze i zaakceptowania, że to wszystko nie było wcale takie, jak mi się wydawało. Moja przemiana wewnętrzna (mniej negatywnych przekonań, większa łatwość pozbywania się ich, mniej autosabotażu, więcej pewności siebie) dopiero się rozpoczęła, ale już wpłynęła pozytywnie na moje życie. Dlatego polecam wszystkim uczestnictwo w sesjach z Kasią.
21.05.21 Monika, Właścicielka firmy

Zakończyłam właśnie kolejny etap pracy z Kasią. Miałyśmy dzisiaj podsumowujące spotkanie i doznałam olśnienia. Jeszcze kilka dni temu płakałam i pytałam: panie Boże dlaczego to się wszystko stało? po co te trudne rzeczy? Dlaczego zabrałeś mi to co było fajne. Dlaczego to się wszystko zdarzyło? Kasia zadała mi dzisiaj proste pytanie: a po co to wszystko się zdarzyło? jak myślę ?jak sądzę? I przypomniała mi – rok temu gdzie byłam? jakie miałam wątpliwości i nagle doznałam olśnienia: przyszedł spokój , radość , nadzieja. Ostatnie dziewięć miesięcy było po to żeby mnie ugruntować w pewności co do moich decyzji. Żebym porzuciła stare życie, role które przyjęłam. Żeby mnie uwolnić. Nareszcie się czuję wolna i wierzę w siebie. Czuję jakby spadły ze mnie łańcuchy. Przestałam być ofiarą ostatnich zdarzeń, mimo że przez dziewięć miesięcy cierpiałam okropnie. Myślałam, że nie przeżyję. Ale przeżyłam i wyszłam z tego w całkiem dobrej formie. Jak to powiedziała Kasia: nagle doznałam integracji tej zmiany w umyśle, ciele, duszy i emocjach. To co się wydarzyło nabrało nowego sensu. Widzę to w nowym świetle. Już nie widzę siebie jako ofiary. To co się wydarzyło miało mnie uwolnić z łańcuchów, które sama sobie narzuciłam.
Mogę teraz żyć jak chcę. Nawet osoby które do tej pory na mnie żerowały – odpadły jak pijawki. Ja przestałam się dawać wykorzystywać. Zmieniłam styl życia – ciągle zmieniam . Czuję że jestem na dobrej drodze.
4.05.21. Małgorzata, Partner Kancelaria prawna

Moja przygoda z coachingiem trwa od ponad roku. Na początku byłam sceptyczna i nie za bardzo wierzyłam, że te spotkania z Kasią zmienią moje życia i pozwolą uporać się stopniowo z nagromadzonymi problemami. Byłam całkowicie wypalona zawodowo, zmęczona oraz pozbawiona energii życiowej. Po kilku sesjach zaczęłam pewne sprawy postrzegać inaczej, jak również odmiennie reagować na pojawiające się problemy oraz starać się być na co dzień bardziej asertywna. Wtedy pojawiły się pierwsze zmiany. Zaczęłam krócej pracować, podróżować i częściej cieszyć się z życia oraz spędzać efektywnie czas z rodziną oraz przyjaciółmi.
W trakcie pandemii postanowiłam dołączyć do programu Aktywuj swoje źródło spełnienia” 28-dniowy Program Soul Coaching i to był strzał w dziesiątkę. Podczas tej terapii obrałam sobie cel poprawę moich relacji z synem i udało się. To dla mnie ogromy sukces. Syn poprawił oceny, przestał opuszczać zajęcia w szkole a co najważniejsze zaczął rozmawiać z ojcem.
Droga KASIU bardzo dziękuję Ci za ogromne wsparcie oraz dobrą energię, które od Ciebie otrzymałam. Mam jeszcze dwa cele, które chciałbym z Tobą wypracować i mam nadzieję, ze z Twoją pomocą się uda.
Bardzo polecam Kasię zwłaszcza zabieganym kobietą, które nie mają czasu ani silnej woli, aby coś zmienić na lepsze w swoim życiu, choć bardzo tego chcą.
31.03.21 Dorota, Prywatnie Mężatka oraz Mama dwóch synów
Służbowo od ponad 15 lat Dyrektor Finansowy

Dzięki udziałowi w programie codziennie pracuję z medytacją, wiem już w jaki sposób robić porządek w głowie i swoim otoczeniu, jak zyskać spokój wewnętrzny. To co wypracowałam podczas programu było ważnym integralnym elementem pracy nad sobą, jaką rozpoczęłam wcześniej. Przed programem mniej dbałam o siebie, swój spokój wewnętrzny, teraz podążam drogą robienia rzeczy ważnych, które służą mi oraz osiąganiu pożądanego celu. Zaczęłam systematycznie pracować nad dalszym odkrywaniem i poznawaniem siebie, realizowaniem swoich istotnych potrzeb i osiąganiem życiowego celu.
18.03.21 Agnieszka Duleba Rossa

Kasiu,
Mogłabym pisać bez końca…
Od dawna czułam, że coś jest nie tak.
Niby w pracy OK ale …
No właśnie, zawsze jakieś ale.
Zdecydowałam się na konsultacje.
Pogadałyśmy, tak o wszystkim i o niczym i okazało się, że jest nad czy pracować.
Słowo klucz – KOMUNIKACJA.
Zaczęłyśmy regularne sesje i proszę 😊
Moi współpracownicy zauważyli poprawę !
Zauważyli, że jestem konkretna, precyzyjna i przy tym zrozumiała.
Czuję moc!
Polecam Kasię – jako Coach sprawdza się w 100%.
Jest cierpliwa, wyrozumiała, ma nieodkryte pokłady empatii i ogromną wiedzę, którą szczodrze się dzieli.
14.05.20 Magda, Financial Manager

Kasiu, tak bardzo Ci dziękuję za kilka ostatnich sesji. Od 5 lat biorę udział w różnych warsztatach i terapii, ale dopiero teraz z Twoją pomocą dotarło do mnie to, co wiem gdzieś „w głowie”. Teraz dopiero poczułam sercem to wszystko co wiedziałam „na głowę” i „rozum”. Jest to wielka zmiana dla mnie. Już wiem co to znaczy „polubić siebie”, „słuchać siebie”, być ważną dla siebie. Z każdą chwilą się tego uczę. I czuję się ważna. To daje mi odwagę, żeby być sobą.
Dziękuję Ci z całego serca😊
18.03.20 Magda, właścicielka firmy

Kasiu, pięknie dziękuję za tą sesję – zresztą te ostatnie i praca pomiędzy nimi to majstersztyk 😁 Człowiek dokonuje wiekopomnych odkryć dzięki Tobie, Twoim pytaniom, dociekaniu.
Dziękuję 😘🤩
17.03.2020 Joanna

Książka Jesteś Wyjątkowa. Uwierz w to! Katarzyny Wnękowskiej pozwala odkryć prawdę w swoim sercu. Jest to pozycja dla kobiet, które pragną dokonać rozrachunku ze swoim życiem, ze swoimi pragnieniami i potrzebami.

Dzięki ciekawym ćwiczeniom oraz konkretnym wskazówkom – krok po kroku – autorka odkrywa, jak pracować na rzecz siebie. Katarzyna Wnękowska w przystępnej formie opisuje swoją przygodę z życiem. W ciekawych historiach klientek, z którymi pracowała Kasia, każda z nas odnajdzie cząstkę siebie.

Zanim przeczytałam książkę oraz wzięłam udział w programie grupowym Jesteś Wyjątkowa, podchodziłam sceptycznie do coachów, mentorów. Dzięki przypadkowemu spotkaniu w klubie sportowym poznałam serdeczną i zawsze pomocną Kasię, która jest nie tylko profesjonalnym coachem, lecz przede wszystkim empatyczną oraz ciepłą kobietą. Z perspektywy czasu wiem, że to właśnie ta znajomość przyczyniła się do pozytywnych zmian w moim życiu…

Tak bardzo chciałam osiągnąć równowagę między życiem rodzinnym a rozwojem osobistym i samodoskonaleniem, że w rezultacie zapominałam O SOBIE. W natłoku codziennych spraw pomijałam swoje potrzeby. Wydawało mi się, że ciągle powinnam zrobić coś na rzecz innych. Gubiły mnie zbytni pragmatyzm i perfekcjonizm. Każda rola społeczna wymagała ode mnie wielozadaniowości oraz wewnętrznej dyscypliny. Czułam, że znowu nie zdążę wykonać wszystkich zaplanowanych zadań w stu procentach. Ten niedosyt prowadził do frustracji i przygnębienia. O tym, dlaczego multitasking się nie sprawdza, można przeczytać w książce Kasi Wnękowskiej.

Nie sądziłam, że kiedykolwiek zmienię utarte przekonania na swój temat i pozbędę się odwiecznego samokrytycyzmu. Dziś wiem, że dawne ograniczenia istniały jedynie w mojej głowie, a cel był tuż, tuż… Sięgnęłam po niego tylko siłą woli. Wiara, perspektywa nagrody, uśmiech oraz pozytywna energia cały czas napędzają mnie do pracy nad sobą. Postawa wdzięczności oraz entuzjazm „budzą” mnie każdego ranka. Do codziennych rytuałów wprowadziłam uzupełnianie „Dziennika wdzięczności” i powtarzanie dobrych afirmacji typu „Jestem tak samo ważna jak inni”. Wracam do ćwiczeń zaproponowanych przez Kasię, ponieważ dzięki nim przypominam sobie, że to ja mam WPŁYW na komfort swojego życia.

Polecam książkę Kasi Wnękowskiej kobietom, które z nadzieją patrzą w przyszłość i nie boją się małych wielkich wyzwań na drodze do samoakceptacji i … wyjątkowości.
21.01.2020 Kamila, nauczycielka

Dzięki sesjom z Tobą mam okazje przyjrzeć się swojemu życiu przeanalizować problemy, dostrzec błędy i wyjść z tego „zaklętego kręgu”, by w końcu zacząć żyć swoim życiem.❤️ Są to często bardzo trudne tematy, nierzadko bolesne. Ale Twoja wspierająca obecność jest dla mnie siłą. Wspieraj mnie w dalszym ciągu tak autentycznie i pełnym sercem, jak to robisz. ❤️

Dziękuję Kasiu” ❤️
12.02.2020 Joanna
Proces coachingowy u Kasi Wnękowskiej zakończyłam rok temu. Z tak dużej perspektywy czasowej mogę podsumować go bardzo prawdziwie.

Sam proces trwał okrągły rok. Był trudny i prosty zarazem, ciężki i piękny jednocześnie. Wiele złych rzeczy wydarzyło się w tym okresie w moim życiu i wsparcie Kasi na co dzień niemalże trzymało mnie przy życiu w codziennych chwilach, ale i uczyło na przyszłość jak radzić sobie z tak trudnymi sytuacjami. Zaraz po zakończonym procesie było mi bardzo trudno realnie go podsumować, powiedzieć co się udało co nie. Niektóre zmiany widziałam od razu, ale w moim przypadku na większość z nich trzeba było poczekać. 🙂

Dziś mogę powiedzieć: To był doskonały czas! Idealna inwestycja w siebie! Co się udało dzięki procesowi?

Oswoiłam się ze swoimi strachami, jestem dużo spokojniejsza, wzmocniłam kontakt ze sobą, bardziej słucham swoich potrzeb, działam w zgodzie ze sobą ale i z innymi. Mam coraz większą świadomością w jaki sposób żyję i do czego dążę. Wiem co jeszcze przede mną do przepracowania.

Często wracam do haseł, które padały w trakcie coachingu i stanowią one dziś dla mnie drogowskaz w działaniu. Przypominam sobie często: „Kogo kochasz bardziej, siebie czy…?”, „Skupiaj się na dostatku, nie na braku”, „Spójrz na to z lotu ptaka.”, „Czy to o czym mówisz/myślisz jest prawdziwe?”. – Te i wiele innych stanowią już moje motta życiowe.

Kasia to wspaniały przewodnik po kobiecym życiu, pokazuje ważne sprawy, o których czasem w pędzie codzienności zapominamy.

Taki coach jak Kasia Wnękowska jest potrzebny w babskim świecie. 🙂
18.12.2019 Ania, właścicielka firmy

Uczestnictwo  w programie “Jesteś Wyjątkowa” pozwoliło mi na spojrzenie na swoje dotychczasowe pragnienia, które są tłumione przez wewnętrznego krytyka. Odpowiadając na zadane pytania mogłam zajrzeć w głębię swojego serca i skonfrontować to co mówi moje serce a to co mówi, nie zawsze przyjazny moim pragnieniom, mózg. Dzięki niezwykle miłym kontaktom z Kasią oraz uczestniczkami programu zobaczyłam, że nie ja sama jestem na tym świecie ze swoimi niespełnionymi pragnieniami. Ale to nie znaczy, że mam stać w miejscu. Dlatego, na ile potrafię, pozbawiona obaw staram się odkrywać piękne chwile, swoje mocne strony oraz patrzeć przyjaźniej na to co wydaje się słabe.

Dziękuję Kasiu
08.07.2019 Monika Kierownik Działu Badawczego
Kasiu,

zauroczyłaś mnie podczas warsztatów dla kobiet: Twoje podejście indywidualne, zrozumienie oraz ogromna wiara w innych sprawiły, że niemal od razu zdecydowałam się na kilku miesięczny coaching pod Twoimi skrzydłami. Jak się później okazało, intuicja nie zawiodła mnie… Wystarczyło Twoje jedno spojrzenie, byś kobiecie (jaką byłam): zapędzonej w realizacji planów, zmęczonej od nadmiaru obowiązków i trudnych, toksycznych relacji biznesowych, powiedziała STOP – po prostu oddychaj, rozejrzyj się i poszukaj prawdziwej siebie… Zmiana jaka później nastąpiła jest nie do opisania. Przypomniałaś mi jak ważne jest, abyśmy my kobiety stawiały granice światu, a tym samym dbały o siebie i swoje wnętrze.
07.05.2019 Marta, koordynator (edukacja)

Po procesie indywidualnym prowadzonym przez Kasię stałam się jakby nową kobietą, która pozbyła się ciężkiego balastu i zaczęłam maksymalnie rozwijać talenty, dzielić się nimi i wreszcie cieszyć się z życia.
25.04.2019 Katarzyna Widawska, nauczyciel języków obcych

Kasia dziękuję Ci za wszystko nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że pojawiłaś się i zmieniłaś znów moją osobę w taką jaką byłam kiedyś, jak mi tego brakowało w życiu… Dziś pojawiły się możliwości kolejne i kolejne, kurcze sama przyciągam fajnych ludzi i myślę o sukcesie… Znów na fali… No i startuje i wzniosę się mądrze i szybciej tam gdzie nie raczyłam spojrzeć jeszcze w sierpniu… Czuję się szczęśliwa… Dziękuję za wszystko i ściskam mocno mocno… A jak się spotkamy to uściskam jeszcze mocniej…
17.12.2018 Ewa, Prezes firmy B2B i B2C

Kasiu dzisiaj (będąc w połowie zaplanowanego okresu) wykonałam 65% założonego planu na 3 miesiące. Do końca tygodnia widzę możliwość wykonania planu na poziomie 80%.Nie spoczywam na laurach, bo miło byłoby zrealizować plan na poziomie 120%. Wtedy nagrodą będzie 14 dni wolnego czasu na relaks i odpoczynek. A to wszystko dzięki Tobie!
19.11.2018 Ewa, Prezes firmy B2B i B2C
Kasiu, coś zmienia się w mojej głowie pozytywnego.
Może nie jest to pełnia szczęścia, ale dzięki Tobie zaczynam powoli oddychać i nabierać wiatru w żagle..
Dziękuję za wszystko co dotąd pozwoliło mi na moje życie spojrzeć inaczej…
05.09.2018 Ewa, Prezes firmy B2B i B2C

Kasia będąc moim coachem pomogła mi zrozumieć siebie. Praca nade mną i jej uwaga i pytania sprawiły, że szybko nawiązałyśmy dobrą relację. Jestem teraz bardziej świadoma moich wartości i zasobów. Oczywiście cały czas ten proces trwa, ale to, że jestem tego świadoma powoduje, że jest mi dużo łatwiej. Spotkania coachingowe również pokazały mi w jaki sposób mogę się zdystansować do problemu. Jest to trudne, gdy w grę wchodzą emocje, ale praca nad tym powoduje, że się da.
Gorąco polecam Kasię jako coacha.
30.08.2018 Alicja KAM

Zachęcam i polecam z całego serca. Nie powiem, że było łatwo, ale obiecuję, że zarówno radosny śmiech, jak i łzy doprowadzą po sesjach do poznawania nowych możliwości, poznawania siebie,  znalezienia rozwiązań wielu trudnych życiowych i zawodowych sytuacji. Rozmowa z Kasią to jak rozmowa z najlepszym przyjacielem, który nie tylko słyszy, ale przede wszystkim słucha, to co się mówi i wie…po prostu wie.

To było jak kula u nogi, zawsze blisko, zawsze spowalniało moje ruchy, powodowało, że nie mogłam iść do przodu, a wręcz ciągnęło mnie w dół…PRZEKONANIA…jak bardzo są uciążliwe i powodujące tylko frustrację dowiedziałam się pracując z Kasią i dzięki niej pożegnałam całkiem sporo z nich. Ten głos w głowie który nakazywał kontrolować wszystko, być „super chodzącą perfekcją” w końcu ucichł. Przez wiele lat nie zdawałam sobie sprawy, że „coś” takiego mam w sobie. Potrzeba było spotkać Kasię, z jej empatią, otwartością, profesjonalizmem i oczywiście niesamowitymi umiejętnościami zadawania pytań, które pozwoliły mi odnaleźć inną, lepszą jakość życia.

Kasiu dziękuję za wszystko, za Twoją pozytywną energię, za zrozumienie, za nieocenianie, za pomoc, za twój profesjonalizm, otwartość…
23.05.18 Monika Dyrektorka

Kasiu dziękuję za cenne wskazówki co do mojego męża, pisanie smsów pomogło  wyrzuciliśmy bez krzyczenia wszystko co nas boli i dogadaliśmy się  Pięknie dziękuję za podpowiedź
21.02.2018 Agnieszka, Właścicielka dwóch firm

Zaczęłam bardziej jakościowo podchodzić do pracy. Wiem na czym mam się skupić, wiem co jest dla mnie ważne. Zaczynam doceniać siebie i myśleć o sobie jako o marce, którą codziennie mogę w sobie pobudzać i kreować.
14.02.2017 Maria Rogalska, Właścicielka HR Bank Doradztwo Personalne

Coaching jawił mi się jako przereklamowane, nieskuteczne narzędzie dopóki nie spotkałam Kasi.

Podczas krótkiej, pokazowej sesji podczas warsztatów Kasia spowodowała, że pojawiło się w mojej głowie rozwiązanie sytuacji zawodowej, którego od dłuższego czasu szukałam.

Kasia ujęła mnie umiejętnością słuchania, analizowania, spostrzegawczością i wielką życzliwością. Niezmiernie ważne dla mnie było też to, że podczas naszej pracy umiejętnie „pilnowała” dotrzymania postanowień i świetnie motywowała do działania.

Coaching w wykonaniu Kasi jest skutecznym narzędziem pracy nad sobą, swoim życiem, pracą i relacjami, bardzo polecam tę ścieżkę!30.10.2016 Natalia, właścicielka firmy

Dość długo szukałam drogi którą powinnam podążać. Szukałam recepty na zwiększenie pewności siebie i zmniejszenie stresu, który często czułam. Literatura, internet niestety nie pomagały, cały czas coś mnie blokowało, błądziłam.

Kasię poznałam na warsztacie prowadzonym w moim klubie fitness. Zaciekawiona i pełna nadziei, ale jednocześnie pełna obaw ‘czy to mi pomoże?’ po pierwszej sesji zdecydowałam się na proces. To był naprawdę strzał w dziesiątkę, nie żałuję i będę wdzięczna sobie i Kasi za to do końca życia! 🙂

Kasia jest przesympatyczną kobietą, od razu poczułam do niej zaufanie, a to bardzo pomogło mi się otworzyć przed nią. Jest dyskretna i bez oceny potrafi pokazać różne punkty widzenia. Kasia otworzyła moje myślenie, moją głowę i duszę. Z tygodnia na tydzień widziałam już efekty naszej pracy, Kasia potrafi super zmotywować do działania! Cały czas czuję zachodzące zmiany, moja pewność siebie podskoczyła do góry, a co za tym idzie – jestem bardziej spokojna, mniej się boję (nawet pobierania krwi!) i zaczęłam się czuć dużo swobodniej wśród obcych osób. To jest naprawdę wspaniałe uczucie!

Z całego serca polecam Kasię każdemu, kto pragnie odmienić siebie. To jest naprawdę niesamowite uczucie i wspaniała przygoda. Dziękuję Kasiu! 🙂
10.10.2016 Magdalena, studentka

Im dłużej wprowadzam przemyślenia z naszych rozmów, tym lepiej idzie mi z zagospodarowaniem czasu. Odzyskuję stopniowo koncentrację i efektywność. Jestem z tego powodu tak zadowolona, że coraz częściej zauważam, że coraz łatwiej idzie mi łączenie Julci i pracy. Coraz mniej miewam z tym problemu, a więcej zadowolenia, gdy wprowadziłam podział dnia i tygodnia na poszczególne zadania i prace 🙂 Dziękuję!
10.10.2016 Patrycja Bartosz-Burdiak radca prawny

Kasia Wnękowska, osoba dyskretna i godna zaufania. Nasza znajomość rozpoczęła się od “niespodziewanego” spotkania w klubie sportowym. To spotkanie coachingowe , na które poszłam z ciekawości, będąc w trudnej sytuacji rodzinnej- kłopoty małżeńskie, stało się początkiem naszej wspólnej pracy. Cotygodniowe spotkania z Kasią pozwoliły mi wydostać się z emocjonalnego dołka, nabrać wiary we własne siły, odkryć swoje zalety, nabrać optymistycznego spojrzenia na otoczenie.

Kasia jest bezstronna i obiektywna. Rzetelnie analizuje rzeczywistość. Potrafi krytycznie, ale życzliwie i z empatią przedstawić swoje wnioski. Jest oparciem i doradcą dla osoby, którą się zajmuje. Jest przewodnikiem po meandrach ludzkich zachowań i relacji. Szczerze polecam zajęcia z Kasią. Nigdy się na niej nie zawiodłam.
05.08.2016 Wioleta, analityk diagnosta

Od wielu lat pracuję nad sobą, nad odkrywaniem własnej siebie, uruchamianiem pokład drzemiących we mnie. Z Kasia zaczęłam pracować nie myśląc o sukcesie zawodowym, nie stawiając bardzo wysoko poprzeczki w tym co chcę osiągnąć. Zdobyłam najcenniejszą lekcję artykułowaną dużymi literami „ZADBAJ O SWOJE POTRZEBY”. Pamiętam jak wiele razy mi to powtarzała, wręcz pytała czy o tym pomyślałam. Jest zabójczo skuteczna i konsekwentna w tym co chce osiągnąć, tego też można a nawet trzeba się uczyć od Kasi.

Dziękuję za to że zrobiłam krok, który otworzy mi wiele drzwi i możliwości ponieważ tak jak mi pokazałaś one są, tylko ktoś taki ja Ty musiał mi je pokazać. Odbyty program jest swego rodzaju dopełnieniem pracy nad sobą, ogromnej, ciężkiej ale przede wszystkim skutecznej. Przy Kasi zrozumiałam że należy kochać siebie, dbać o rzeczy które są dla nas ważne. Wtedy całe piękno kobiety widzimy jak na dłoni. Czy to w biznesie, czy przy dzieciach w domu czy w relacji z partnerem. Potrzebowałam wiele czasu by to zrozumieć i zacząć wcielać w życie.

Kasiu nie przestawaj dawać kobietom radość i nieść pomoc, której każda z nas potrzebuje choć nie zawsze umie o nią poprosić.
27.06.2016 Beata Pastorica

Po jednej krótkiej sesji ruszyła lawina. Jak się okazuje czasem nie potrzebna jest nawet długotrwała terapia by poradzić sobie z czymś co nas przerasta. Wystarczy punkt zapalny, otworzenie oczu, zajrzenie w głąb siebie, spojrzenie z innej perspektywy, by zrozumieć co nas blokuje, jakie mamy lęki, bariery. Kasia podczas rozmowy, w krótkiej chwili uświadomiła mi to wszystko czego sama nie umiałam nazwać, albo też bałam się powiedzieć to głośno. Bo jak już się powie, to należałoby coś z tym zrobić, zwalczyć, pójść dalej. A wolałam tkwić w swojej bezpiecznej skorupie, zamknięta przed światem, bierna. Czasem, jak w moim przypadku wystarczy by ktoś wysłuchał, podsunął myśl, zamiast dawać gotowe rozwiązanie, by móc wkroczyć na właściwą drogę. Nie jest łatwo się przed kimś uzewnętrznić, odkryć swoje problemy. Kasia podczas rozmowy przełamuje dystans i sprawia, że rozmowa jest naturalna, a słowa same zaczynają wypływać. A co najważniejsze za słowami idą czyny. Takiej pozytywnej dawki energii nie otrzymałam nigdy wcześniej. I co najważniejsze trwa to do dzisiaj. W ciągu tygodnia, tuż po pierwszej rozmowie, podjęłam 3 kluczowe decyzje w życiu. Te które nie dawały mi spokoju przez długie lata. Kupiłam mieszkanie, przeprowadziłam rewolucję w życiu prywatnym, no i… dostałam awans w pracy, bo w końcu o niego poprosiłam!   wydawało się to nieosiągalne z moim życiowym pesymizmem i brakiem wiary w siebie. Okazało się, że rzeczy są dużo prostsze niż nam się wydaje, jeśli do nich dążymy, zabiegamy o nie, staramy się. Nic nie przychodzi samo. Ale żeby coś osiągnąć, trzeba ruszyć z miejsca, obudzić się z zimowego snu, zostawić za sobą obawy, nie szukać we wszystkim złych stron i nie oczekiwać najgorszego gdy tylko odważymy się wychylić przed szereg. Kluczowa jest zmiana myślenia i podejścia do życia, a w tym najlepiej pomoże Kasia!
02.05.2016 Małgorzata – nauczyciel przedszkolny

Coaching z Kasią był dla mnie niezwykłą przygodą. Pewnie dlatego, że jest osobą, która umie słuchać, obserwować i wyciągać wnioski z najdrobniejszych gestów czy reakcji. Szanuje prywatną przestrzeń osoby, z którą pracuje.

To czego razem dokonałyśmy to nie tylko zmianę na  poziomie zachowań, ale sięga ona też głębiej, do poziomu tożsamości i życiowej misji. To ekscytujące doświadczenie pozwoliło mi odkryć na swój temat coś nowego.

Podczas cochingu zobaczyłam, że od zawsze toczyłam ogromną walkę z samą sobą, że przekazy jakich słuchałam w młodości bardzo mi utrudniły poszukiwanie siebie, ale w końcu zaczęłam układać  sobie wszystko zgodnie z tym co czuję i teraz zaczynam być dojrzałym twórcą siebie. Odkopałam miłość do tańca i mimo moich 38 lat podjęłam lekcje Tańca “Contact Improwizacje”. Na ten moment Taniec nie jest zapisany w mojej ścieżce zawodowej(pewnie się to zmieni) i nie wiem, gdzie mnie zaprowadzi. Jednak wiem, że po Coachingu z Kasią świadomie odczuwam go w swoim ciele i jest dla mnie rodzajem głębokiej medytacji. Kasiu słowo Dziękuję może zbyt małe, ale znaczy tak wiele. Buziaki dla Ciebie i wszystkich kobiet, z którymi odkrywasz ich piękne wnętrza.
15.04.2016 Katarzyna Freelancer

“ZNÓW czuję panowanie nad sytuacją, czuję się gospodarzem, że wiele ode mnie zależy, czuję się teraz 10cm wyższa i silniejsza. Czuję się przywódcą. Szef też zauważył moją zmianę i kibicuje wszystkim moim pomysłom. Pomysły powstałe na spotkaniu wciąż są w toku, wiele spraw kiedy mam niepewność lub potrzebuję potwierdzenia/utwierdzenia/podpowiedzi radzę się. Personelu, ludzi z otoczenia. Zdecydowanie łatwiej, szybciej i przyjemniej się pracuje…”
15.11.2015 Klientka, Manager Restauracji

Dzięki Kasi znów zaczęłam panować nad swoim życiem. Konsekwentnie dążyć do celu jaki sobie obrałam. Znów czuję, że praca sprawia mi wiele satysfakcji. Okazało się, że jednak wcale nie jest tam tak źle. Umysł zaczął produkować wiele pomysłów a wyćwiczona konsekwencja pomaga je realizować. Pojawiają się pierwsze małe sukcesy. Motywują bardzo! Znów się nakręcam, działam, realizuję. Kolejne sukcesy. Pewnego wieczoru pomyślałam, że przecież kiedyś też taka byłam. Dlaczego wtedy się pogubiłam? Dzięki współpracy z Kasią wiem jak ważna w życiu jest równowaga. Jeśli nie będę dbała o odpoczynek, relaks, swój rozwój, spotkania z bliskimi – znów się wypalę.
Teraz umiem w odpowiednim momencie skończyć i odpuścić. Jestem świadoma tego jak ważne jest wyważenie tych dwóch światów. Jak ważne jest ich pielęgnowanie. Teraz zdecydowanie częściej się uśmiecham. Znów siebie lubię. Jest mi z tym bardzo dobrze!
15.11.2015 Renata Tymińska, Manager Restauracji

Katarzyna wniosła w moje życie wiele pozytywnych zmian.
Dała mi wiarę, nadzieje, że moje życie może być lepsze, poukładane i że mogę być szczęśliwa. Dzięki Kasi zajrzałam w swoją głębie, poznałam siebie, usłyszałam swój wewnętrzny głos, poznałam swoje marzenia pragnienia oraz potrzeby, zagłuszone przez ciągły chaos i pęd. Uwierzyłam w swoje wartości, zalety – uwierzyłam  w siebie – co jest dla mnie wielkim krokiem do przodu. Dzięki Kasi łatwiej mi  podejmować  dobre decyzje, analizować sytuację i wyciągać z nich jak najwięcej cennych wskazówek. Swoimi ćwiczeniami i pracami domowymi nauczyła mnie zauważać swoje oraz innych potrzeby. Mój związek zaczął funkcjonować na wyższym poziomie. Bardzo cenny jest dla mnie sposób porozumienia, który mi zaszczepiła Kasia, a mianowicie poprzez rozpoznanie swoich potrzeb i przedstawianie próśb partnerowi opartych na tych potrzebach, a zarazem z poszanowaniem jego potrzeb. Nauczyłam się inaczej patrzeć na partnera i związek. Stałam się spokojna i pogodzona ze sobą i światem zewnętrznym. Moją zmianę zauważa wiele osób, co zmienia na lepsze moje relacje z bliskimi.
Z pełną świadomością i odpowiedzialnością – wszystkim polecam skorzystanie z usług  Katarzyny.
Jest rewelacyjna!!
15.09.2015 Emilia, pedagog

Coaching z Kasią to niezwykłe i magiczne spotkanie, które pozwala odkryć własną delikatność. Jest to świadome doświadczenie siebie, które pozwala odkryć swoje miejsce, zobaczyć swój potencjał. Spotkanie z Kasia skierowało i utwierdziło mnie, że droga którą obrałam i kroczki, które na niej stawiałam dają mi wiele szczęścia i satysfakcji. Zachęcam do skorzystania z usług tak PROFESJONALNEGO Coacha, który doskonale rozumie kobiety i potrafi wydobyć z nich potencjał.
10.09.2015 Ewa, specjalista ds. rekrutacji

Praca z Kasią jest jak wybudzanie z bardzo męczącego i niewygodnego snu. Naturalnie wydaje się on być bardzo poprawny. Wszystko jest w nim niby ok, na swoim miejscu, tak jak być powinno. Wszystko idzie swoim torem. Jakoś jednak trudno się w nim oddycha. Ciężko myśli. Idzie się przed siebie ślepo, bez celu. Dokonuje się wyborów spontanicznie, bez zastanowienia. Nie myśląc o tym czego się chce.
Jak to w snach bywa. Nie mam świadomości, że się męczę. Dowiem się tego dopiero jak się wybudzę.
Kasia budzi delikatnie. Pogłaszcze, posmyra, trąci palcem. Mocniej klepnie jeśli sen jest zbyt twardy! Kiedy okazuje się że nowa rzeczywistość jest zbyt straszna, przerażająca. Pozwala oswoić się z nowym otoczeniem i wspiera. Wzmacnia. Opowiada co jest wkoło. Dlaczego tak tu niemiło i zimno. Uprzedza, że nie będzie łatwo. Nie ukrywa, że w nowym świecie jest wietrznie, burzliwie, mokro, bywają też susze a na drodze możemy spotkać wielu niemiłych ludzi. Zapewnia, że na końcu jest słońce, radość, szczęście i spokój. Spokój jakiego wcześniej nie znaliśmy.
Kasia trzyma za rękę. Bije brawo. Skacze z radości za każdy sukces osiągnięty w nowym życiu. Lepszym życiu! Ten proces jest czymś genialnym!!!
Już nie chce mi się spać!
23.08.2015 Renata Tymińska, Manager Restauracji

Kiedy mój związek rozpadał się na moich oczach jedynym ratunkiem było znalezienie sposobu na odbudowanie go. Myśl, że tracę najbliższą osobę, z którą wiązałam mnóstwo planów była nie do zniesienia. Na tamten moment nie byłam w stanie myśleć racjonalnie i potrzebowałam osoby, która spojrzy na mój problem w innej strony. Wszelkie rady i uwagi jakie otrzymałam od Kasi zaczęłam stosować w życiu. Z czasem zaczęliśmy się do siebie zbliżać z partnerem, a wspólny posiłek nie był obowiązkiem lecz przyjemnością. Odnaleźliśmy w sobie dawne emocje dzięki którym mój związek stał się mocniejszy. To dzięki Kasi zrozumiałam jak istotna jest komunikacja w związku. Jak istotne jest nazywanie naszych uczuć i określanie oczekiwań u siebie samej, jak i partnera. Kasia pomogła mi zdefiniować samą siebie. To dzięki niej przeżywam teraz mój związek na nowo. Niezmiernie dziękuję.
29 lipiec 2015 Magdalena

Kasia, to osoba która wykazała się podczas naszych spotkań coachingowych przede wszystkim uważnością, podążała z dużą otwartością za tym co się pojawiało podczas naszych sesji. Ogromne zaangażowanie, poczucie humoru a do tego Coach z wielkim sercem do tego co robi. Stworzyła ciepłą i bezpieczną atmosferę. Zaproponowała ciekawe ćwiczenia, oświetlające nawet najciemniejsze zakamarki. Kasiu, dziękuję Ci bardzo za cały proces. Gorąco polecam wszystkim.
11 maj 2015 Małgorzata – Prezes, branża HR

Coaching a biznes.

Korzyści z coachingu rozłożone w czasie.
Coaching biznesowy rozpoczęłam w momencie zachwiania się mojej działalności biznesowej.
Straciłam kluczowego klienta, w sposób nagły wyszłam z bezpiecznej strefy komfortu.
Spotkania coachingowe uzmysłowiły mi, że bez tej straty, jaką wówczas odczuwałam dalszy rozwój mojej kariery nie byłby możliwy.
Podczas coachingu zobaczyłam siebie, jak dotychczas funkcjonowałam. To było dryfowanie przy brzegu. Bardzo bezpieczne, komfortowe, ale jednak ograniczające.
Zapragnęłam, aby „mój statek” wypłynął na szerokie wody. Dosłownie poczułam wiatr w żaglach. Zobaczyłam w oczach wyobraźni biały, lśniący w słońcu żaglowiec, który przecina wysokie fale i pędzi do przodu.
Spotkania te uzmysłowiły mi przede wszystkim,  że aby osiągnąć zamierzony sukces należy koncentrować się na celach. Bez rozpraszania się. Planować i sukcesywnie realizować swój plan. Krok po kroku. Nie zatrzymywać się przy sprawach błahych, nie wartych uwagi. Coaching pomógł mi również określić siebie- jak chcę funkcjonować w biznesie, jakie relacje biznesowe mnie interesują. Zarówno z partnerami biznesowymi jak i współpracownikami.W ciągu roku doświadczyłam wielu sukcesów i porażek. Nad porażkami- kontraktami, które nie doszły do skutku przechodziłam do porządku dziennego. To przecież jest wpisane w każdą aktywność. Cóż takiego się stało? To jest biznes. Takie sytuacje będą się zdarzały.
Znacznie poszerzyłam swoje kontakty biznesowe. Zrozumiałam, że to niezwykle ważne. Inaczej prowadzę komunikację z klientami. Jestem bardziej otwarta. Buduję relacje z klientami oparte na partnerstwie. To dla mnie ważne, aby prowadzić biznes w zgodzie ze sobą.
W ciągu roku otworzyłam drugą działalność. Niespodziewanie dla mnie samej. Byłam gotowa i otwarta, aby podjąć nowe wyzwanie. Budowanie nowego modelu biznesowego, przygotowanie działalności marketingowej i weryfikowanie skuteczności. Baczne obserwowanie rynku, modyfikacja oferty i pozyskiwanie nowych klientów. Dużo pracy, zmęczenie, ale też niesamowita satysfakcja i wzrastający poziom energii.
„Skąd ty masz taki power do pracy? Prowadzenie dwóch firm? Jak to możliwe? – takie pytania słyszę non stop.
Cieszę się, że niektórych inspiruję. Bywam także ekspertem. Pytają mnie często jak to jest prowadzić firmę. Dzielę się oczywiście swoją wiedzą, chociaż zawsze podkreślam, że trzeba być naprawdę bardzo zmotywowanym, aby biznes się udał. To nie jest dla wszystkich.
Coaching dał mi siłę i świadomość, że trzeba ciągle pracować, dokształcać się, mieć otwartą głowę.
Do wszystkich swoich zadań, zarówno tych dużych ważnych jak i błahych, żmudnych podchodzę z lekkością i z uśmiechem.
Każdy zakończony dzień podsumowuję co mi dzisiaj się udało, jak był ważny i udany.
26 luty 2015 Jolanta – Przedsiębiorca, Właścicielka Firm

Polecam bardzo dobrego Coacha Katarzynę Wnękowską. Jest ona tak otwartą i sympatyczną osobą, że ze swoim podejściem do życia i ludzi zaraża szczęściem. W momencie gdy ją poznałam miałam osobiste dylematy, wiele pytań do siebie, których nie mialam odwagi sobie zadac. Skorzystałam u Kasi z Life coachingu, ona nie obawiała się zadać mi tych pytań, oraz wielu innych, dzięki którym potrafiłam zrozumieć pewne sprawy. Uświadomiła mi w jakim punkcie jestem, przez co muszę i chcę przejść aby dotrzeć do celu. Zmusiła mnie do myślenia i działania za co jej serdecznie dziękuję. Jest profesjonalistką. Grzechem byłoby nie skorzystac z jej usług.
6 stycznia 2015 Iza – Psycholog

Coaching u Kasi dał mi bardzo do myślenia. Pytania konkretne i inspirujące, zauważyłam wiele istotnych aspektów mojej sytuacji, okazało się, że jestem w stanie ją rozwiązać, że mam w sobie siłę i potencjał, ale tego nie widziałam. Stosowała ciekawe zadania i techniki, niektóre nawet z przymrużeniem oka, co rozluźniło atmosferę i pozwoliło mi się aż tak nie napinać. Dzięki jej zaangażowaniu i atmosferze, w której mogłam się otworzyć jestem teraz w innym miejscu, niż przed sesjami. W miejscu bardziej sprzyjającym dostrzeganiu barw świata. Dziękuję.
11 grudnia 2014 Natalia – Terapeuta pedagogiczny

Bardzo dobry Coach Kasia jest profesjonalnym i kompetentnym Coachem. Miałam okazję z nią pracować nad sobą przy zastosowaniu life coachingu i biznes coachingu. Jej zaangażowanie, empatia, duża wrażliwość, intuicja, zrozumienie i rewelacyjne podejście, pomogły mi stanąć na nogi, odnaleźć siebie. Dzięki pracy z Kasią odnalazłam od nowa swoje zasoby, kompetencje i umiejętności. Uwierzyłam w swoje możliwości i teraz inaczej patrzę na codzienne wyzwania jakie stawia przede mną praca zawodowa i rodzina. Teraz już wiem, że jestem silna, kompetentna i odniosłam wiele sukcesów w życiu. Przede mną wiele pracy nad złymi nawykami i nowe cele do osiągnięcia. Kasia podzieliła się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem. Przyczyniła się do mojego rozwoju i do tego, że wyszłam ze swojej skorupki i odważnie zrobiłam krok….. Krok w kierunku zmiany…. Kasiu dziękuję 🙂
5 października 2014 Andżelika – Prawnik

Już po jednej sesji z Kasią poczułam sprawczość i energię do działania. Kasia jest wspaniałym słuchaczem, jest mnóstwo przestrzeni na własne przemyślenia i wyartykułowanie tego co trzeba. Utwierdziłam się w tym, co czułam – że wiem, co dla mnie dobre. I wiem co mam robić. Uwierzyłam we własne siły. Polecam tym, którzy nie wiedzą co robić, albo myślą że nie wiedzą.
11 lipca 2014 Ewa – lektor języka angielskiego

Zaangażowanie, empatia, duża wrażliwość i intuicja… Taka jest Kasia, mój coach. Tylko przed taką osobą mogłam się otworzyć i mówić o moich problemach, odczuciach, nawet tych niewygodnych, nieprzyjemnych i co najważniejsze najbardziej skrywanych. To był dla mnie bardzo ważny proces. Z Kasią przeszłam przez life coaching i biznes coaching. Kasia potrafiła umiejętnie mnie prowadzić, spowodowała że lepiej zrozumiałam swoje ograniczenia i co najważniejsze uzmysłowiła mi jak wiele osiągnęłam i w jakim kierunku powinnam zmierzać. Dzięki niej inaczej kieruję swoim życiem. Jestem bardziej otwarta na ludzi i zmiany jakie niesie ze sobą życie. Polubiłam i zaakceptowałam siebie, dziękuję 🙂
15 stycznia 2014 Jolanta – Freelancer

Było to moje pierwsze spotkanie z coachem, nie zamierzone. Poszłam na wykład by czegoś więcej dowiedzieć się o coachingu. Na koniec zafundowano nam sesje. Wybrałam Katarzynę Wnękowską. Budziła zaufanie. Okazała się świetna. Stworzyła bezpieczną atmosferę, że bez problemu otworzyłam się.Byłam w trudnym momencie, stworzyłam nowy projekt, ale nie miałam odwagi go zaprezentować-krytyk ciągle zwyciężał. Kasia znalazła sposób, abym przekroczyła próg, wykorzystała, to co potrafię i poszła we właściwym kierunku, by zrealizować swoje marzenia. Zrobiła to na tyle mocno, że bez obaw zmierzyłam się z czymś, co wydawało mi się nie do przejścia. Choć sesja była krotka, dała mi wystarczająco energii i chęci by wystartować. Kasiu, uprzedzam, że jak tylko projekt zostanie przyjęty, oddam się w Twoje „ręce” by nie zboczyć z kursu!
14 stycznia 2014 Nina – grafik

Polecam niezwykle skutecznego coacha, jakim dla mnie okazała się Katarzyna Wnękowska. Jeśli chcecie doświadczyć tego, co ja – inspiracji do działania, partnerskiego dialogu, a przy tym ciepła, życzliwości i radości życia, skontaktujcie się z Katarzyną! Już po jednym spotkaniu czułam taki przypływ energii, że mogłam “góry przenosić”, wiedziałam, czego chcę i miałam motywację do tego, aby zaplanować jak dojść tam, gdzie pragnę. Przy czym cenię Katarzynę Wnękowską za to, że nie dała mi żadnej rady, nie pouczała mnie i potrafiła okazać mi empatię. Dzięki temu proces zmian i kreatywnego myślenia uruchomił się we mnie samoistnie i mogłam doświadczyć tego, jak działa dobry coaching! Dziękuję!
22 października 2013 Alicja – mediator

Spotkałam się z Kasią, moim coach’em w bardzo trudnym momencie swojego życia… Przepłakałam kilka pierwszych sesji na jej ramieniu-dziękuję Ci Kasiu za to. Chociaż musiałam posiłkować się również pomocą psychologów, to czas, który poświęciłam z Kasia, podczas sesji był najowocniejszym w mojej karierze zawodowej. Przez kilka miesięcy dowiedziałam się o sobie więcej, zrobiłam dla siebie więcej i zaplanowałam więcej niż kiedykolwiek wcześniej, pomimo tego, że był to dla mnie najtrudniejszy czas w życiu-jeszcze raz Kasiu bardzo dziękuję i wiem że to nie koniec a dopiero początek….Aleksandra Jagoda
16 września 2013 Aleksandra – instruktor

Postanowiłam skorzystać z coachingu, ponieważ ciągle miałam wrażenie, że poświęcam się tylko pracy, i nie mam czasu na swoje prywatne życie. Czułam się zmęczona. Dzięki kilku sesjom z coachem mogłam zrozumieć skąd się biorą przyczyny takiego stanu rzeczy. Otóż zbyt dużo brałam na siebie, bo chciałam wszystkim pokazać, że radzę sobie doskonale. Kasia jest doskonałym słuchaczem i potrafi nakierować na myślenie, a dzięki temu zrozumienie swojej tożsamości, zarówno tej zawodowej jak i prywatnej. Teraz po zakończonych sesjach jest dużo lepiej. Mam więcej czasu na dbanie o siebie i rozwijanie własnych zainteresowań. Kasiu dziękuję serdecznie! 🙂
12 maja 2013 Agnieszka – Training Menadżer

Jakiś czas temu znalazłem się w trudnej sytuacji, z której nie potrafiłem znaleźć rozsądnego wyjścia. Po długich namowach znajomej, postanowiłem skorzystać z coachingu. Na samym początku podchodziłem do tego z dużym dystansem, nie wierzyłem w skuteczność tej metody. Już po 1. sesji przekonałem się, że byłem w błędzie! Kasia okazała się osobą bardzo ciepłą, która naprawdę umie i chce wysłuchać drugiego człowieka. Niemalże od razu wzbudza pełne zaufanie, dzięki czemu ani przez chwilę nie czułem się obco i nie wstydziłem się mówić jej o swoich problemach. Te kilka przebytych spotkań pomogło mi spojrzeć na samego siebie z zupełnie inne strony i zrozumieć swoje własne „ja”. Może to zabrzmi banalnie, ale naprawdę czuję się szczęśliwszym człowiekiem. Cieszę się, że trafiłem właśnie na Kasię, która całkowicie zmieniła moje podejście do coachingu.
16 kwietnia 2013 Tomasz – informatyk