ODPOWIEDZIALNOŚĆ – LUBISZ TO SŁOWO ?

Która część Ciebie wierzy, że nie zależnie od tego, jak ubogi jesteś Ty i Twoja rodzina, jak marny jest Twój biznes, są pewne rzeczy, które mógłbyś zrobić, by zmienić je na gorsze ?

Która część Ciebie wierzy, że nie zależnie od tego, jak bogaty jesteś Ty i Twoja rodzina, jak świetny jest Twój biznes, są pewne rzeczy, które mógłbyś zrobić, by zmienić je na lepsze ?

Gdy zastanowisz się nad tymi pytaniami i jeśli uczciwie wierzysz, że jest coś co można zrobić, by uczynić swe życie lepszym lub gorszym, dojdziesz do głębokiej prawdy.

Oto ona: „Niezależnie od tego, jak złe lub jak dobre jest moje życie, mogę coś zrobić, by je zmienić – wybór należy do mnie”.

To co właśnie powiedziałeś, oznacza: Przyjmuję odpowiedzialność za moją przyszłość”

Właśnie zrobiłeś ogromny krok na przód !

W dniu, w którym przyjmujesz odpowiedzialność za własną przyszłość, w dniu, w którym przestajesz się usprawiedliwiać, startujesz w kierunku „Szczytu”. Jesteś o krok od pewnych ogromnych zmian i wielkiego skoku na przód w Twym życiu. Zdecydowałeś się wziąć odpowiedzialność za swe działania, co w istocie znaczy, że przyjmujesz odpowiedzialność za swą przyszłość.

Jakie to ma znaczenie ?

Twoja przyszłość zależy tylko od Ciebie !

A więc przestań utyskiwać, narzekać, zrzucać winę na innych i określ swój PLAN GRY !

PLANPRZYGOTOWANIEOCZEKIWANIE – gdy wdrożysz je w działanie, określą Twoje dzisiaj i Twoją przyszłość.

Jeśli nie jesteś zadowolony z poziomu sukcesu, jaki stał się Twoim udziałem, zatrzymaj się, zmień plan i przygotowanie do działania w przyszłości, jak również swe wyobrażenia na temat przyszłości.

Aby wygrać musisz pozbyć się fałszywych założeń i unikać rozkładającego wszystko zachowania.

Zobacz co o tym mówi Brian Tracy.

http://www.youtube.com/watch?v=mU4eDbcEm1s

Powodzenia

Zaproś mnie do wsparcia Twoich marzeń i zapisz się na bezpłatną pierwszą sesję.

Katarzyna Wnękowska
Certified Coach CoachWise
tel.kom.
501 123 862

Powyższą treść napisałam na podstawie książki pt. „Ponad szczytem” Zig Ziglar, który jest światowym mówcą motywacyjnym. Polecam ją !