Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!
Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!
Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!

Jesteś Wyjątkowa!
Poczuj luksus bycia Sobą!

Skorzystaj z pakietu 3 sesji soul coachingowych
60 minutowych


Doświadczasz przemiany w magicznym i jakże realnym
28-dniowym Programie Soul Coachingowym®
„Jesteś Wyjątkowa – poczuj luksus bycia Sobą!”.

logo2
soulcoaching7

Jak to Jedna z Was do mnie napisała jesteś w trakcie pobytu w uzdrowisku

I czujesz, że:

  • wołają Cię głębsze tematy Twojej historii,
  • chcesz zrobić porządek emocjonalny i mentalny do końca, aby uwolnić zablokowaną energię,
  • potrzebujesz komuś wybaczyć i nie wiesz jak się do tego zabrać z lekkością,
  • chcesz odważyć się i występować publicznie,
  • potrzebujesz i chcesz prosperować,
  • chcesz powierzyć swój sekret komuś zaufanemu,
  • w chwilach zwątpienia chcesz czuć, że wszechświat Cię wspiera,
  • chcesz wreszcie zacząć cieszyć się życiem,
  • potrzebujesz rozmowy i pracy indywidualnej z Soul Coachem®.

Skorzystaj z pakietu 3 sesji soul coachingowych
60 minutowych, o wartości 1500 zł

1197 zł

Otrzymujesz:

3 sesje 60 minutowe

o wartości 1500 zł

OPCJA W RATACH: dwie raty po 660 zł

2 x 660 zł

Sesje odbędą się we wspólnie ustalonych terminach, na ZOOM.

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ!

wpłacając kwotę WYBRANEJ OPCJI (1197 zł lub 660 zł)
na konto w mBanku:
91 1140 2004 0000 3402 7410 4718
wpisując swoje Imię i Nazwisko oraz „Pakiet 3 sesji 60 min. lub Pakiet 3 sesji Raty”


REKOMENDACJE

Wysłuchaj opinii Małgorzaty Banasiak, Kreatorki wizerunku, jednej z uczestniczek drugiej edycji programu “Odkryj swoją wyjątkowa siłę” oraz sesji indywidualnych

Przeczytaj inne opinie:

„Po jednej krótkiej sesji ruszyła lawina. Jak się okazuje czasem nie potrzebna jest nawet długotrwała terapia by poradzić sobie z czymś co nas przerasta. Wystarczy punkt zapalny, otworzenie oczu, zajrzenie w głąb siebie, spojrzenie z innej perspektywy, by zrozumieć co nas blokuje, jakie mamy lęki, bariery. Kasia podczas rozmowy, w krótkiej chwili uświadomiła mi to wszystko czego sama nie umiałam nazwać, albo też bałam się powiedzieć to głośno. Bo jak już się powie, to należałoby coś z tym zrobić, zwalczyć, pójść dalej. A wolałam tkwić w swojej bezpiecznej skorupie, zamknięta przed światem, bierna. Czasem, jak w moim przypadku wystarczy by ktoś wysłuchał, podsunął myśl, zamiast dawać gotowe rozwiązanie, by móc wkroczyć na właściwą drogę. Nie jest łatwo się przed kimś uzewnętrznić, odkryć swoje problemy. Kasia podczas rozmowy przełamuje dystans i sprawia, że rozmowa jest naturalna, a słowa same zaczynają wypływać. A co najważniejsze za słowami idą czyny. Takiej pozytywnej dawki energii nie otrzymałam nigdy wcześniej. I co najważniejsze trwa to do dzisiaj. W ciągu tygodnia, tuż po pierwszej rozmowie, podjęłam 3 kluczowe decyzje w życiu. Te które nie dawały mi spokoju przez długie lata. Kupiłam mieszkanie, przeprowadziłam rewolucję w życiu prywatnym, no i… dostałam awans w pracy, bo w końcu o niego poprosiłam! wydawało się to nieosiągalne z moim życiowym pesymizmem i brakiem wiary w siebie. Okazało się, że rzeczy są dużo prostsze niż nam się wydaje, jeśli do nich dążymy, zabiegamy o nie, staramy się. Nic nie przychodzi samo. Ale żeby coś osiągnąć, trzeba ruszyć z miejsca, obudzić się z zimowego snu, zostawić za sobą obawy, nie szukać we wszystkim złych stron i nie oczekiwać najgorszego gdy tylko odważymy się wychylić przed szereg. Kluczowa jest zmiana myślenia i podejścia do życia, a w tym najlepiej pomoże Kasia!”

Małgorzata

nauczyciel przedszkolny

„Zmiany…następowały często, lecz czasem bez mojego udziału. Czułam, jakby życie przechodziło koło mnie, dotykając delikatnie mojego ramienia, mówiąc; „Jestem tutaj, popatrz, przytul mnie do serca, daj mi szansę.” Chciałam to zrobić, ale nie potrafiłam tego uczynić. Brakowało mi siły i wiary we własne umiejętności, wiadomości, doświadczenia. Często, deklarowałam przed sobą chęć rozwoju, lecz kiedy przychodził czas na działanie, zniechęcałam się z różnych powodów i nadal stałam w miejscu.

Lecz w końcu, przełomowy moment nastąpił. Było to wtedy, kiedy poznałam Katarzynę Wnękowską. Pojawiła się na mojej drodze życia, jak promyk w ciemną noc. Swoją otwartością, szczerością, entuzjazmem i mnóstwem energii, zdobyła moje zaufanie. Dzięki poczuciu humoru, które mamy podobne, niejednokrotnie rozładowujemy napięcia, które pojawiają się u mnie. Kasi rewelacyjna intuicja i fakt, że pracę swoją wykonuje z ogromnym sercem, sprawiają, że każde spotkanie coachingowe jest jak przygoda, która owocuje u mnie w konkretne rozwiązania, właściwy tor myślenia, co zaopatruje mnie w poczucie bezpieczeństwa.

Dzięki pracy z Kasią – kompetentnym i profesjonalnym coachem, czuję w końcu, że ja jestem przewodnikiem, nie własnego życia, ale we własnym życiu. Staje się silniejszą i coraz bardziej świadomą siebie, kobietą.

Dziękuję Kasiu, za cierpliwość, za umiejętność słuchania, za biegłość w doborze metod, które pozwalają mi doświadczać sprawstwa i inspirują do kolejnych wyzwań.

Alicja

ikona
kataliza nagroda

Nazywam się Katarzyna Wnękowska i jestem Coachem i Mentorem spełnienia dla Kobiet.
Specjalizuję się w pracy z menadżerkami, właścicielkami biznesów i pomagam im wyjść z utknięcia, odnaleźć ich wyjątkową drogę do spokoju i spełnienia w życiu i pracy.
Jestem autorką książki “Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!” oraz programów rozwojowych “Zostań Spełnioną Kobietą Biznesu w 4 krokach”, “Jesteś Wyjątkowa“, “Odkryj swoją wyjątkową siłę“ skierowanych do kobiet aktywnych zawodowo.

Pracuję z Klientkami w oparciu o swoją autorską metodę ”4 Kroków do Spełnienia©”. Zawiera ona w sobie zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają kobietom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych.
Od początku mojej pracy jako coach stosowałam podejście holistyczne.
Z doświadczenia wiem, że tyko ono daje trwałą zmianę i upragnione rezultaty. Soul Coaching łączy w sobie wszystko to, z czego ja korzystałam w swoim rozwoju i co sprawiło, że jestem w miejscu, w którym marzyłam być, żyć i cieszyć się życiem. Sama przeszłam swój proces rozwoju, który prowadziła moja Mentorka Soul Coachingu.
Dlatego z pełną odpowiedzialnością i wiarą w skuteczność tej metody zapraszam Ciebie do skorzystania i współpracy podczas indywidualnych sesji Soul Coachingu®


Czy pakiet 3 sesji jest wart swojej ceny?

Ile wart jest dla Ciebie spokój, pewność siebie, emocjonalna równowaga, zdrowie, udany związek, sukces w domu, w pracy czy biznesie?
Na ile wyceniasz radość, poczucie spełnienia?
Swoją odpowiedź porównaj z ceną pakietu…
Pomyśl ile pieniędzy wydajesz na ubrania, buty, auto, komputer, telefon itp.
Czy warto zainwestować w swój wewnętrzny rozwój?

Odpowiedź zawsze brzmi TAK! Ponieważ to zawsze się zwraca!

Skorzystaj z pakietu 3 sesji soul coachingowych
60 minutowych, o wartości 1500 zł

1197 zł

Otrzymujesz:

3 sesje 60 minutowe

o wartości 1500 zł

OPCJA W RATACH: dwie raty po 660 zł

2 x 660 zł

Sesje odbędą się we wspólnie ustalonych terminach, na ZOOM.

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ!