Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!
Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!
Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!

A gdyby tak mieć….

Dobrostan w zasięgu ręki? Nowe możliwości, marzenia. Gotowa?

Chcesz dziś ruszyć z miejsca?
Pobierz cały rozdział mojej książki i zacznij kreować wyższą jakość życia!


Oddaję w Twoje ręce jeden rozdział mojej książki „Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!”, żebyś mogła poczuć ją, poznać lepiej mnie i moje metody działania oraz ruszyć z miejsca!


Ten rozdział z mojej książki pomoże Ci zwiększyć efektywność  i wzmocnić swoją wiarę w siebie. Zawiera on również ćwiczenie, które wykonywane systematycznie, krok po kroku, będzie budowało Twoją wiarę w siebie i efektywność. Wiarę w to, że NAPRAWDĘ możesz zrealizować swoje pragnienia i marzenia.

To będzie świetny start i początek pozytywnych zmian w Twoim życiu!

Katarzyna Wnękowska

kataliza nagroda
kataliza nagroda

Pobierz BEZPŁATNY rozdział mojej książki „Jesteś Wyjątkowa! – Uwierz w to!” i kreuj swój dobrostan oraz obfitość!


Często bywa tak, że czegoś pragniesz, ale boisz się po to sięgnąć. I czekasz.
Często w bezruchu.

Nadal tkwisz w niezadowoleniu, frustracji, obawach, samobiczowaniu i stresie.

Nie widzisz wyjścia. Fakt, że czasami trudno je zobaczyć. Jednak zawsze istnieje!

Trzeba tylko zatrzymać się, wyciszyć oraz posłuchać siebie i swojego serca.


Opinie o książce

Kamila ksiazka

Kamila

Nauczycielka

Książka Jesteś Wyjątkowa. Uwierz w to! Katarzyny Wnękowskiej pozwala odkryć prawdę w swoim sercu. Jest to pozycja dla kobiet, które pragną dokonać rozrachunku ze swoim życiem, ze swoimi pragnieniami i potrzebami.
Dzięki ciekawym ćwiczeniom oraz konkretnym wskazówkom – krok po kroku – autorka odkrywa, jak pracować na rzecz siebie. Katarzyna Wnękowska w przystępnej formie opisuje swoją przygodę z życiem. W ciekawych historiach klientek, z którymi pracowała Kasia, każda z nas odnajdzie cząstkę siebie.
Zanim przeczytałam książkę oraz wzięłam udział w programie grupowym Jesteś Wyjątkowa, podchodziłam sceptycznie do coachów, mentorów. Dzięki przypadkowemu spotkaniu w klubie sportowym poznałam serdeczną i zawsze pomocną Kasię, która jest nie tylko profesjonalnym coachem, lecz przede wszystkim empatyczną oraz ciepłą kobietą. Z perspektywy czasu wiem, że to właśnie ta znajomość przyczyniła się do pozytywnych zmian w moim życiu…
Tak bardzo chciałam osiągnąć równowagę między życiem rodzinnym a rozwojem osobistym i samodoskonaleniem, że w rezultacie zapominałam O SOBIE. W natłoku codziennych spraw pomijałam swoje potrzeby. Wydawało mi się, że ciągle powinnam zrobić coś na rzecz innych. Gubiły mnie zbytni pragmatyzm i perfekcjonizm. Każda rola społeczna wymagała ode mnie wielozadaniowości oraz wewnętrznej dyscypliny. Czułam, że znowu nie zdążę wykonać wszystkich zaplanowanych zadań w stu procentach. Ten niedosyt prowadził do frustracji i przygnębienia. O tym, dlaczego multitasking się nie sprawdza, można przeczytać w książce Kasi Wnękowskiej.
Nie sądziłam, że kiedykolwiek zmienię utarte przekonania na swój temat i pozbędę się odwiecznego samokrytycyzmu. Dziś wiem, że dawne ograniczenia istniały jedynie w mojej głowie, a cel był tuż, tuż… Sięgnęłam po niego tylko siłą woli. Wiara, perspektywa nagrody, uśmiech oraz pozytywna energia cały czas napędzają mnie do pracy nad sobą. Postawa wdzięczności oraz entuzjazm „budzą” mnie każdego ranka. Do codziennych rytuałów wprowadziłam uzupełnianie „Dziennika wdzięczności” i powtarzanie dobrych afirmacji typu „Jestem tak samo ważna jak inni”. Wracam do ćwiczeń zaproponowanych przez Kasię, ponieważ dzięki nim przypominam sobie, że to ja mam WPŁYW na komfort swojego życia.
Polecam książkę Kasi Wnękowskiej kobietom, które z nadzieją patrzą w przyszłość i nie boją się małych wielkich wyzwań na drodze do samoakceptacji i … wyjątkowości.

AniaPrelewicz foto

Anna Prelewicz

Instytut Kognitywistyki

Autorka już od pierwszych stron tej książki zabiera nas w podróż, której zakończeniem jest życie blisko siebie w zaufaniu do własnej intuicji. Dzieląc się własnym doświadczeniem pokazuje, że prawdziwe życie uplecione jest z codziennych doświadczeń i otaczającej rzeczywistości, w której każda z nas potrzebuje dotrzeć do klucza, jakim jest miłość do siebie.
Będąc dla siebie dobrą, doceniając siebie możemy sięgać po to, czego pragniemy, bo przecież jesteśmy tego warte. Każda z nas jest inna, wyjątkowa. Nie ma na świecie dwóch takich samych istot.
Ćwiczenia zaproponowane przez autorkę zapraszają do wyleczenia się z wirusa narzekania. Nawyk negatywnego myślenia jest właśnie jak wirus, który blokuje rozwijanie potencjału, wewnętrznej mocy. Masz w życiu to, na czym się skupiasz, o czym myślisz.
Aby posmakować zmian musisz jednak zanurkować, zanurzyć się w siebie, by odpowiedzieć sobie na ważne pytania. Odpowiedzi zaprowadzą Cię w głąb pięknej ewolucji prowadzącej do fascynującego i świadomego życia na własnej drodze do miłości.
Serdecznie polecam książkę, która skierowana jest przede wszystkim do kobiet, ale również mężczyźni mogą z niej skorzystać by dotrzeć do swojej wyjątkowości.

foto DorotaDeląg 2

Dorota Deląg

Aktorka, trener wystąpień publicznych

„Jesteś Wyjątkowa” – dla kobiet, które zaczynają swoją podróż w poszukiwaniu siebie. Kasia w przystępny sposób przedstawia zasady i ćwiczenia, jak określić swoje potrzeby. Bardzo polecam wszystkim tym, dla których ważne jest odkrycie siebie na nowo. Uporządkowane treści przeplatają się z ćwiczeniami, co w konsekwencji ułatwia odbiór i zachęca do pracy nad sobą.

Kuba Bączek 58

Jakub B. Bączek

Trener Mentalny Polaków

Katarzyna Wnękowska w swojej książce doskonale opisuje ludzką naturę. Autorka krok po kroku pomoże Ci dostrzec swoją wyjątkowość. Warto pamiętać, że każdy z nas jest wyjątkowy. Serdecznie polecam.

Chcesz dziś ruszyć z miejsca?
Pobierz cały rozdział mojej książki i zacznij kreować wyższą jakość życia!

Owocnej lektury!