Poczuj swoją wyjątkowość

„Poczuj swoją wyjątkowość”

Wiele z nas chciałoby żyć lepiej i wygodniej, w większym komforcie zarówno fizycznym jak i psychicznym. To Ty na co dzień podejmujesz decyzje, które warunkują Twoje wybory, działanie i to co osiągasz lub nie. To gdzie znajdujesz się dzisiaj jest efektem Twojej pracy nad sobą i niejednokrotnie z samą sobą. Warto więc zadbać o siebie, aby stać się silną i wyjątkową kobietą.

Podczas wydarzenia „Poczuj swoją wyjątkowość”:

 • odkryjesz swoje mocne strony, atuty i talenty,
 • poznasz role, które pełnisz w życiu, swoje potrzeby i swoją wartość,
 • uwolnisz pozytywną energię i zaczniesz działać na rzecz Siebie,

oraz dowiesz się:

 • jak zachować zdrowie, energię i dobry wygląd na lata,
 • jak technologie XXI wieku mogą nam pomóc osiągnąć spektakularne efekty w warunkach domowych,
 • czym są karetonoidy i jaki mają wpływ na zabezpieczenie Twoich piersi przed rakiem,
 • jak stworzyć bieliźnianą szufladę,
 • jaki jest Twój rozmiar biustonosza, jaki model i konstrukcja jest dla Ciebie najlepsza,
 • jak za pomocą dobrej bielizny podkreślić i wydobyć Twoje piękno,
 • jak makijaż wpływa na Twoją pewność siebie,
 • czy konturowanie i rozświetlanie twarzy faktycznie jest tak ważne i jak je stosować w życiu codziennym,
 • który etap Twojego makijażu jest najważniejszy czyli co zrobić by nie zajmował on nam dłużej jak 10 min.

A także będziesz mogła skorzystać z indywidualnych konsultacji z naszymi ekspertkami.

Katarzyna Wnękowska podczas warsztatu “Jak poczuć się silną i wyjątkową Kobietą” zaprosi Ciebie do refleksji nad własnym życiem, do poznania ról, które pełnisz w swoim życiu. Przy pomocy interaktywnych ćwiczeń, pracując z obrazem odkryjesz na nowo swoje mocne strony, atuty, zasoby i talenty. Ku swojemu zaskoczeniu stworzysz pozytywny obraz Siebie <3. Odkryjesz również swoje potrzeby oraz to, co stoi na przeszkodzie, aby je zaspokoić. Uwierzysz, że zmiana, której pragniesz jest możliwa i zrozumiesz, że zależy tylko od Ciebie. Wystarczy zatem pójść za głosem intuicji, wykonać określone działania i poczuć się WYJĄTKOWO 🙂

Ewa Lachert Stryjkowska opowie Ci jak wydobytą podczas warsztatu Twoją wyjątkowość podkreślać każdego dnia poprzez dedykowaną Tobie pielęgnację. Pokaże Ci, jak bezinwazyjne technologie XXI wieku pomagają zachować naturalność i piękno Twojej urody. Dowiesz się też, czy to co robisz aby utrzymać zdrowie i urodę na długie lata jest właściwe dla Ciebie, a jak nie, to jak to zmienić aby pokazać światu, że jesteś WYJĄTKOWA.

Anna Zawada podczas spotkania przybliży zasady prawidłowego doboru bielizny, biorąc pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania.  Pomoże  Ci stworzyć bieliźnianą szufladę, wskaże odpowiedni model, fason dla konkretnego kształtu piersi. Udowodni, że dobrze dobrany biustonosz doda pewności siebie,  wyeksponuje atuty kobiecego ciała, pomoże ukryć niedoskonałości, poprawi kondycję biustu, a przede wszystkim uchroni przed schorzeniami piersi i kręgosłupa.

Renata Tymińska podczas pokazu makijażu dziennego, na jednej z Was, opowie krok po kroku jak go wykonać i czym się charakteryzuje. Na czym powinnaś się skupić, by nie zajmował on rankiem za dużo czasu i które jego etapy możesz  odpuścić. Renata wychodzi z założenia, że makijaż nie powinien być maską nakładaną każdego ranka tylko powinien podkreślać atuty i wspierać Twoją pewność siebie. Za dużo mamy do zrobienia by spędzać przed lustrem 1h dziennie, a przecież każda z nas chce wyglądać pięknie!

Prowadzące

Katarzyna Wnękowska – Certyfikowany Coach i trener biznesu. Specjalizuje się w pracy z właścicielkami biznesów, które są przemęczone, którym brakuje satysfakcji i zadowolenia z tego co robią. Pomaga im zwiększyć moc i odzyskać wewnętrzną równowagę, aby skutecznie i bardziej efektywnie zarządzały sobą i swoją firmą.
Pracuje z klientkami w oparciu o swoją autorską metodę ”4 Kroków do Spełnienia©”. Zawiera ona w sobie zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają kobietom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych.

Jest autorką programów rozwojowych “Zostań Spełnioną Kobietą Biznesu w 4 krokach”, “Jesteś Wyjątkowa“, skierowanych do kobiet aktywnych zawodowo.
Na Facebook’u, na swoim profilu Katarzyna Wnękowska Coach prowadzi live z cyklu “Reguły Wspaniałego Życia” oraz współprowadzi cykl rozmów pt. “Wzmocnij się i rób co chcesz”.

Kataliza Coaching, której jest właścicielką, powstała z pasji inspirowania i wspierania ludzi w dążeniu do skuteczności, harmonii i satysfakcji z życia, a także odnajdywania radości i szczęścia.

Ewa Lachert Stryjkowska z wykształcenia i zamiłowania architekt. Przez całe moje życie przewijał się też sport oraz współpraca z ludźmi w wielu aspektach.

Można by zapytać „a co architektura ma wspólnego z byciem wyjątkowym?”

Dla mnie architektura, to właśnie dawanie ludziom przestrzeni jaka podkreśla ich wyjątkowość. Dlatego też nie lubię projektów typowych, bo one nie podkreślają naszych indywidualnych cech a przecież każdy z nas jest inny.

Z drugiej strony jako architekt jestem też kobietą, która jest aktywna, lubi ludzi i lubi im pomagać. I właśnie ta filozofia doprowadziła mnie tu gdzie dzisiaj jestem.

Poza tworzeniem indywidualnej przestrzeni dla wyjątkowych ludzi pomagam im pokazując co zrobić aby przez długie lata z radością patrzeć w lusterko, dobrze się czuć i być aktywnym.

Naukowcy mówią, że możemy żyć nawet 142 lata więc dlaczego nie ma to być radosne i aktywne życie.

Anna Zawada -Ekspert Doboru Bielizny / Boutique Bielizny – znawca kobiecego biustu.  Prowadzi w Warszawie przy Al. Niepodległości 153/155 salon z profesjonalnym doborem bielizny, w którym w wyjątkowym klimacie i intymnej atmosferze, z pomocą gustownych fiszbin i delikatnych koronek, wydobywa z Pań  kobiece piękno. Jest to wyjątkowe miejsce z klimatem, w którym można poczuć się swobodnie i wyjątkowo.  W portfolio BB znajdują się marki, rozpoznawalne na całym świecie: GOSSARD, AVOCADO, MARLIES DEKKERS, EMPREINTE, MAISON LEJABY, Pain de Sucre, SHOCK ABSORBER, PANACHE, CLEO, PRETTY POLLY, SEAFOLLY, ELOMI,  FANTASIE. W butiku regularnie odbywają się warsztaty z różnych dziedzin, prowadzone przez zaprzyjaźnione ekspertki.

Renata Tymińska – Wizażystka i kolorystka. Bezgraniczna fanka kobiecej urody. Na co dzień pomaga w indywidualnym doborze kolorów do typu urody. Wskazuje te, których powinnaś się wystrzegać, i te które są Ci pisane. Zwolenniczka zasady “mniej znaczy więcej”, i właśnie w makijażu stosuje ją najczęściej. Skupia się na wydobyciu naturalnego piękna i urody klientki.

🔺Szkolenie odbędzie się w sobotę 11 maja br.
w godzinach: 10:00 – 16:30
w Warszawie, Hotel IBIS, Al. Solidarności 165*
* Organizator zastrzega sobie zmianę miejsca szkolenia
 
🔺Program szkolenia
 
10.00 – 10.10 kawa powitalna
10.10 – 12.00 warsztat “Jak poczuć się silną i wyjątkową kobietą” – Katarzyna Wnękowska
12.00 – 12.15 przerwa na kawę
12.15 – 13.00 Jak zachować naturalność i piękno Twojej urody – Ewa Lachert Stryjkowska
13.00 – 13.30 Anna Zawada opowie o prawidłowym doborze bielizny codziennej oraz na specjalne okazje
13.30 – 14.30 przerwa obiadowa
14.30 – 15.30 pokaz makijażu dzięki któremu poczujesz się wyjątkowo i pewnie – Renata Tymińska
15.30 – 16.15 indywidualne konsultacje z ekspertkami
16.15 – 16.30 niespodzianka dla uczestniczek
 
🔺Inwestycja w swój rozwój to:
PRZEDSPRZEDAŻ biletów (do 14 kwietnia – niedziela):
 
* 98 zł – 1 osoba
* 176 zł – 2 osoby
 
CENA REGULARNA (od 15 kwietnia do 11 maja – sobota):
 
* 149 zł – 1 osoba
* 278 zł – 2 osoby
 
Zgłoszenie prześlij na adres email: kontakt@katalizacoaching.pl
Jeśli potrzebujesz fakturę – wraz ze zgłoszeniem prześlij dane.
Płatność należy wpłacić na konto w MBanku:
👉91 1140 2004 0000 3402 7410 4718
Proszę wysyłać zgłoszenie na wskazany mail przed płatnością.
Z dopiskiem “warsztat Poczuj swoją wyjątkowość 1 osoba lub 2 osoby”
 
W cenę biletu wliczone są:
> 2 przerwy kawowe☕🍵🥐🍰
> materiały szkoleniowe
> niespodzianka
 
🥗 Inwestycja w szkolenie nie zawiera lunchu