Jesteś Wyjątkowa – uwierz w to! – premiera książki i szkolenie – 16.XI.19 r.

Serdecznie zapraszam Ciebie na premierę mojej pierwszej książki
pt. „Jesteś Wyjątkowa – uwierz w to!”

Napisałam ją dla Ciebie, kobiety wiecznie zabieganej, pracującej i dbającej o dom, jednak poszukującej siebie, kobiety dla której ważne jest odkrycie siebie na nowo.
Pracując z kobietami widzę, że w natłoku codziennych spraw zarówno tych zawodowych jak i osobistych tracą kontakt ze sobą, ze swoją intuicją. Tak bardzo są pochłonięte obowiązkami zawodowymi, okazywaniem miłości i troski najbliższym, że zapominają o sobie. Znasz to?

Będąc dla siebie dobrą, doceniając i kochając siebie wyzwala się wewnętrzną MOC dzięki której możesz sięgać po to, czego pragniesz. Twoje życie staje się bardziej komfortowe, fascynujące i świadome, a Ty silniejsza i piękniejsza.

Zapraszam Cię zatem do wspólnego świętowania i spędzenia inspirującego czasu w gronie energetycznych kobiet.
Abyś czas spędzony ze mną wykorzystała w 100% dla Siebie poprowadzę również szkolenie 🙂

Wiele z nas chciałoby żyć lepiej i wygodniej, w większym komforcie zarówno fizycznym jak i psychicznym. To Ty na co dzień podejmujesz decyzje, które warunkują Twoje wybory, działania i to co osiągasz lub nie. To gdzie znajdujesz się dzisiaj jest efektem Twojej pracy nad sobą i niejednokrotnie z samą sobą. Warto więc zadbać o siebie, aby stać się silną i poczuć się wreszcie wyjątkową kobietą, którą jesteś. Warto czuć swoją wartość, wciąż sobie o niej przypominać, ponieważ każdy człowiek ma tendencję (uwarunkowania mózgu) do wynajdywania zagrożeń i niepowodzeń oraz koncentracji na braku. Dlatego tak bardzo ważne jest ciągłe trenowanie wdzięczności, koncentracji na swoich zaletach, atutach, talentach, w dostrzeganiu dostatku i dobrostanu, który nas otacza. Żeby to jednak przychodziło nam łatwiej potrzebujemy w pełni zaakceptować Siebie, poczuć swoją wartość i pewność Siebie. Wtedy wyzwania, które życie przed nami stawia będzie nam łatwiej osiągać i realizować.

Przyjdź na premierę książki📖 połączoną ze szkoleniem „Jesteś Wyjątkowa – uwierz w to!” i poczuj swoją wyjątkowość na nowo.
Otrzymasz swój egzemplarz 🙂 i będziesz mogła kupić kolejne dla bliskich Tobie kobiet.
To jest dobry moment na zakup książki jako prezentu. 🙂
Cena książki wyjątkowa (jak TY!) – zyskasz 25% w stosunku do ceny katalogowej – tylko w dniu premiery!

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu?

  • przypomnisz sobie i/lub odkryjesz swoje mocne strony, atuty i talenty,
  • poznasz i poczujesz swoje aktualne potrzeby i swoją wartość,
  • uwolnisz pozytywną energię i zaczniesz działać na rzecz Siebie,
  • stworzysz pozytywny obraz Siebie,
  • poznasz swoje ograniczenia i dowiesz się jak z nimi sobie radzić,
  • zmotywujesz się do działania na swoją rzecz.

Zaproszę Ciebie do refleksji nad własnym życiem, do odkrycia swojej wartości oraz potrzeb, które są podstawą do formułowania życiowych celów połączonych z energią serca❤️

Przy pomocy interaktywnych ćwiczeń, pracując z obrazem odkryjesz na nowo swoje mocne strony, atuty, zasoby i talenty. Ku swojemu zaskoczeniu stworzysz pozytywny obraz Siebie ❤️;-). Odkryjesz również swoje ograniczenia, które blokują Cię w zaspokajaniu swoich potrzeb. Uwierzysz, że zmiana, której pragniesz jest możliwa i zrozumiesz, że zależy tylko od Ciebie. Wystarczy zatem pójść za głosem serca, wykonać określone działania i poczuć się WYJĄTKOWO, aby tak się traktować! 🙂

Kiedy, jak i gdzie to się odbędzie?
————————————————–

🔺 Premiera książki wraz ze szkoleniem odbędzie się
w sobotę 16 listopada br.

w godzinach: 17:00 – 20:00

w Warszawie, Hotel IBIS, Al. Solidarności 165*

* Organizator zastrzega sobie zmianę miejsca szkolenia

🔺Program Premiery

17.00 – 17.10 powitalna kawa i herbata
17.10 – 18.30 szkolenie “Jesteś Wyjątkowa – uwierz w to!”

18.30 – 20.00 Premiera książki „Jesteś Wyjątkowa uwierz w to!” – podpisywanie książek przez autorkę, rozmowy z autorką, odpowiedzi na pytania na temat książki oraz słodka niespodzianka!!! 🥰

🔺Inwestycja w swój rozwój to:

PRZEDSPRZEDAŻ biletów (do 11 listopada – poniedziałek):

* 149 zł – 1 osoba

* 259 zł – 2 osoby

CENA REGULARNA (od 12 listopada do 16 listopada – sobota):

* 249 zł – 1 osoba

* 449 zł – 2 osoby

W cenę biletu wliczone są:

➡️ materiały szkoleniowe,
➡️ książka „Jesteś Wyjątkowa” z autografem autorki oraz zdjęcie dla chętnych,
➡️ dwie przerwy kawowe, podczas których zapraszamy na:
– aromatyczną kawę z expresu☕,
– herbatę w różnych smakach🍵,
– soki owocowe,
– świeże rogaliki🥐,
– kruche ciasteczka🍰.
➡️ niespodzianka

Udział w Premierze daje wyjątkową możliwość nawiązania współpracy mentoringowej w ramach czwartej noworocznej edycji programu grupowego “Jesteś Wyjątkowa”.

Zgłoszenie prześlij na adres email: kontakt@katalizacoaching.pl

Jeśli potrzebujesz fakturę – wraz ze zgłoszeniem prześlij dane.

Płatność należy wpłacić na konto w MBanku:

👉91 1140 2004 0000 3402 7410 4718

Proszę wysyłać zgłoszenie na wskazany mail przed płatnością.

Z dopiskiem “Szkolenie Jesteś Wyjątkowa-uwierz w to!”

Prowadząca i autorka książki „Jesteś Wyjątkowa – uwierz w to!” 

Katarzyna Wnękowska – Certyfikowany Coach i trener biznesu. Specjalizuje się w pracy z właścicielkami biznesów, które są przemęczone, którym brakuje satysfakcji i zadowolenia z tego co robią. Pomaga im zwiększyć moc i odzyskać wewnętrzną równowagę, aby skutecznie i bardziej efektywnie zarządzały sobą i swoją firmą.
Pracuje z klientkami w oparciu o swoją autorską metodę ”4 Kroków do Spełnienia©”. Zawiera ona w sobie zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają kobietom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych.

Jest autorką programów rozwojowych “Zostań Spełnioną Kobietą Biznesu w 4 krokach”, “Jesteś Wyjątkowa“, skierowanych do kobiet aktywnych zawodowo.
Na Facebook’u, na swoim fanpage, Kataliza Coaching by Katarzyna Wnękowska,  prowadzi live z cyklu “Reguły Wspaniałego Życia” oraz współprowadzi cykl rozmów pt. “Wzmocnij się i rób co chcesz”. Jest również autorką książki „Jesteś Wyjątkowa – uwierz w to!”

Kataliza Coaching, której jest właścicielką, powstała z pasji inspirowania i wspierania ludzi w dążeniu do skuteczności, harmonii i satysfakcji z życia, a także odnajdywania radości i szczęścia.

Opinie uczestniczek na temat I edycji szkolenia “Jesteś Wyjątkowa” (25 sierpnia 2018r.)

Wysłuchaj opinii Monika Pęksa jednej z uczestniczek pierwszej edycji szkolenia “Jesteś Wyjątkowa”.

🌺Czas minął bardzo szybko! Dynamiczne zmiany ćwiczeń, odkrywanie nowych mocnych stron, przekonań, potrzeb, wizji, zobowiązanie się do konkretnych działań. Siła grupy kobiecej! Szkolenie dało mi nową energię do zmian, ugruntowanie w decyzjach i wizji.
Marta Paradysz

🌺Szkolenie pozwoliło mi uświadomić sobie co jest moją MEGA mocną stroną, a jakie są moje ograniczenia. Zrozumiałam moje potrzeby, cele.
Magdalena Stankiewicz-Kanarek

🌺Jeszcze za mało 🙂 Więcej, więcej!
Spotkanie z wyjątkowymi kobietami, które pozwoliło mi poznać czego pragnę.
Monika Pęksa

🌺Wspaniały czas ze wspaniałymi kobietami. Szkolenie zwróciło moją uwagę na działanie, cel, systematyczność i krótkie okresy.
Uczestniczka

🌺Szkolenie było motywujące. Pomogło mi na nowo określić w sobie dobre cechy. Uwierzyłam w siebie i zrozumiałam, że to ja podejmuję moje decyzję.
Ewa Karlak

🌺Dzięki udziałowi w szkoleniu “Jesteś Wyjątkowa” mam przemyślenia na nowy etap życia.
Anna Rydzy

🌺Rzetelne profesjonalne szkolenie. Jestem zainspirowana, na pewno wprowadzę moją decyzję w życie. Po szkoleniu zrezygnuję z multitasking.
Elżbieta Nachtlicht

🌺Szkolenie dostarczyło mi wiedzę o mnie. Ćwiczenia były dobrze dobrane i pozwoliły mi spojrzeć w głąb siebie. Przypomniałam sobie o metodzie małych kroków.
Justyna Zagrabska

🌺Szkolenie skłaniające do refleksji, odkrywania własnych zahamowań, potrzeb. Uświadomiło mi, iż angażuję i poświęcam swoją energię NIE tam gdzie powinnam. Krok po korku będę realizowała własne cele i przeznaczać czas na jedno zadanie (na raz).
Uczestniczka

🌺Szkolenie dało mi pozytywną energię i większe zrozumienie wizji.
Uczestniczka

🌺Szkolenie pozytywne, inspirujące do pracy nad sobą. Dało mi pozytywną energię do działania. Po szkoleniu wdrożę pozytywne myślenie, planowanie, realizację i rozliczanie siebie z założonych celów.
Uczestniczka

🌺DZIĘKUJĘ! 🙂 <3 Bardzo skoncentrowana dawka wiedzy z dużą dawką praktyki i ćwiczeń. Dużo wartości, różnorodność osób, wiedzy, opinii i doświadczeń w realu. Podstawy teoretyczno-praktyczne do pracy dalej. Szkolenie dało mi kopa do działania! Po szkoleniu wdrożę afirmację, plan i wiedzę ze szkolenia i live’ów.
Magdalena Winiarska

🌺Bardzo rozwojowy i praktyczny warsztat, który pokazuje jak ważne jesteśmy, jak wyjątkowe, jak przekonania ograniczające ściągają nas w dół. I jak sobie z tym radzić. Dużo, dobrze, na temat! Brawo! 🙂 Szkolenie pozwoliło mi dostrzec moment, w którym jestem i ocenić to co jeszcze muszę zrobić. Po szkoleniu zaplanuję działania, konkretne na godzinę, różne opcje!
Beata Tomaszek

Opinie uczestniczek na temat II edycji szkolenia “Jesteś Wyjątkowa” (17 listopada 2018r.)

🌺Profesjonalne szkolenie, ciepłe i pełne energii. Dało mi siłę do działania. Odkryłam podczas niego to, że potrzebuje wdrożyć do swojego życia systematyczność.
Beata Wrzesińska

🌺W bardzo subtelny sposób szkolenie pozwoliło mi sięgnąć do wnętrza, by wyciągnąć mocne strony i przywołać uprzedzenia. Dzięki temu mogłam przekonać się o mojej wyjątkowości. Szkolenie dało mi poczucie, że nie wszystko muszę robić na 100%, poczucie, że ograniczają mnie tylko bariery wewnętrzne, a po ich pokonaniu mój cel jest do osiągnięcia. Po szkoleniu wdrożę ukochanie siebie oraz docenianie.
Uczestniczka

🌺Szkolenie otwiera umysł, pomaga znaleźć kierunek działania. Uzmysłowiło mi co mnie blokuje. Po szkoleniu zrealizuję decyzję, wydrukuję opinie innych na mój temat, które są dla mnie budujące.
Magdalena Wojciechowska

🌺Bardzo dobra energia. Widać, że dobro krąży, a jak jest dobro , to nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy tylko chcieć. Szkolenie dało mi więcej wiary w swoje marzenia i ich realizację. Po szkoleniu wdrożę uważność, otwartość na rozmowę i wsłuchiwanie się w potrzeby innych osób.
Joanna Sawicka-Gontarz

🌺Teraz wiem, że jestem wyjątkowa, znam swoje wartości. Dowiedziałam się jak bardzo ważne jest pozytywne myślenie. Szkolenie dało mi pewność działania, krok do pewności siebie, uzmysłowiło moje zalety i pozwoliło sformułować cele. Po szkoleniu wdrożę pozytywne myślenie.
Monika Fijałkowska

🌺Na szkoleniu poznałam moją wizję i chcę oraz pragnę ją zrealizować. Poznałam również miłe osoby 🙂 Po szkoleniu wdrożę systematyczną aktywność fizyczną.
Beata Fijałkowska

🌺Na szkoleniu zrozumiałam siebie, poznałam swoje cele, wizję co dało mi siłę do działania i dużo energii. Na szkoleniu omówiłam z trenerką swoje cele, co zmotywowało mnie do działania. Po szkoleniu wdrożę live na FB
Bogusia Pytkowska

🌺Na szkoleniu spędziłam super czas. Mogłam się zrestartować i skupić na sobie. Szkolenie dało mi wzmocnienie. Mogłam podczas niego odpocząć, a było mi to potrzebne po bardzo aktywnym czasie w mojej firmie. Po szkoleniu wdrożę wzmocnienie działań. Szkolenie było dla mnie elementem procesu i go wzmocniło.
Anna Falkowska

Opinie uczestniczek na temat III edycji szkolenia “Jesteś Wyjątkowa” (23 marca 2019r.)

🌺Szkolenie było bardzo owocne. Uświadomiło mi konieczność zrealizowania mojej wizji – celu
Anna Kasperek
🌺Pozytywna atmosfera, otwarta rozmowa o ważnych aspektach życia. Szkolenie dało mi możliwość refleksji. Wspaniały dzień tylko dla siebie. Po szkoleniu wdrożę plan działań i sprawdzanie rezultatów.
Lena Fornalczyk
🌺Bardzo ciekawie prowadzone, szczególnie tematy prac w grupach. Atmosfera stworzona przez prowadzącą pozwoliła mi na otwarcie swojego wnętrza do zupełnie nieznanej mi osoby. Po szkoleniu wdrożę do swojego życia więcej odpoczynku.
Joanna Nehring
🌺Szkolenie pozwoliło mi złapać dystans do pewnych spraw. Po szkoleniu będę nadal pracować nad sobą.
Teresa
🌺Szkolenie miało przemyślaną formułę, wprowadzało szereg ćwiczeń, które pozwalały na analizę siebie. Prowadząca jasno i klarownie przeprowadziła jego etapy. Szkolenie dało mi kolejną motywację do wzmocnienia wiedzy o sobie. Po szkoleniu wdrożę do swojego życia planowanie celów.
Ewelina Rozpara
🌺Szkolenie dało mi motywację do wdrożenia pewnych zmian w życiu oraz świadomość mocnych stron, ograniczeń. Po szkoleniu wdrożę realizację celu, który sobie opracowałam.
Uczestniczka
🌺Ciekawe spotkanie, dające inspirację do działania.Szkolenie dało mi wgląd w moje nawyki i mechanizmy. Pokazało mocne strony. Po szkoleniu wdrożę docenianie siebie.
Justyna Gołdon
🌺Szkolenie super! Dla każdej kobiety. Utwierdziło mnie, ze jestem na dobrej drodze w osiąganiu celu. Po szkoleniu wdrożę konkretne rozliczanie planu: tygodniowego, miesięcznego, kwartalnego i rocznego.
Ewa Adamska
🌺Fajny, energetyczny czas, z bardzo miłymi dziewczynami. Duża dawka ćwiczeń pokazała mi braki, deficyty w mojej osobie, nad którymi trzeba pracować. Po szkoleniu wdrożę realizacje celów, wyznaczanie drobnych kroków, odrzucenie przekonań, stereotypów, pracę nad sobą, nas własną konsekwencją.
Uczestniczka
🌺Bardzo fajnie spędzona sobota. Spotkałam fantastyczne kobiety. Przekonałam się, że nie tylko ja borykam się z zaniżona samooceną. Po szkoleniu skupię się na określeniu celu oraz na planowaniu pracy co jest kluczem do osiągnięcia sukcesu, jaki ten cel by nie był.
Uczestniczka
🌺Szkolenie rozjaśniło i uświadomiło mi problem, pragnienie jakie mam w sobie. Po szkoleniu wdrożę zarządzanie sobą w czasie, docenianie siebie, podejmowanie działań i realizację zadań, a NIE ich omijanie.
Angelika Żuchowicz
🌺Szkolenie dało mi poczucie, że mogę zrealizować zaplanowany cel. Przekonałam się, że inni postrzegają mnie w pozytywny sposób. Po szkoleniu zacznę wdrażać poszczególne etapy, aby zrealizować cel.
Uczestniczka
🌺Szkolenie daje poczucie obszerności całego zagadnienia i zachęca do dalszej pracy. Szkolenie dało mi wiele wskazówek do przemyślenia. Po szkoleniu wdrożę kolejny etap zmian.
Małgorzata Belina-Cieślak
🌺Zobaczyłam, że coś mnie trzyma przed pójściem do przodu. Jest to coś bardzo prywatnego. Po szkoleniu napisze plan dnia i będę go realizowała.
K.K
🌺Zaczynając coaching „Jesteś wyjątkowa” nie myślałam, że będziesz tak mocno potrafiła dostać się do mojego serca i głowy.

Miałam bardzo duże obawy przed pracą w małej grupie, ponieważ nie mam takiego doświadczenia ale ciekawość jest silniejsza.

Na moją decyzję o uczestnictwie w coachingu ogromy wpływ miało nasze pierwsze spotkanie na warsztatach w Warszawie, kiedy poznałyśmy się.

Poprowadziłaś fantastyczne szkolenie dla dziewczyn, które były ciekawe i spragnione zmiany w życiu.

Dokonałaś czegoś co jest bardzo trudne w życiu, zrobiłaś pierwszy krok i podzieliłaś się sobą odkrywając w uczestniczkach ciekawość prowadzącą do chęci transformacji nawyków, otworzyłaś nas …

Krok, który uczyniłaś jest dla mnie ogromną szkołą, w której odkrywam swoje możliwości a słabości zamieniam na narzędzia przydatne do tworzenia nowej siebie.

Każde spotkanie coachingowe, każda idea, pytania na naszej tablicy facebukowej nie pozostają we mnie bez refleksji są doskonałym narzędziem motywującym mnie każdego dnia

(chociaż nie zawsze dzielę się moimi przemyśleniami ponieważ nie mam aż tyle śmiałości).

Kasia jesteś fantastycznym coachem, trenerką o wyjątkowej wrażliwości i otwartości. Czasami Twoja dociekliwość jest rozbrajająca ale radzę sobie z tym 😊

Uważam, że nasze spotkania w grupie „Jesteś wyjątkowa” są pierwszym krokiem do mojego sukcesu.

Bardzo Ci dziękuję za wszystkie materiały, spotkania, rozmowy, które są dla mnie skarbnicą inspiracji i przestawiają moje życie na „tory” którymi chciałam się poruszać.
Joanna Nehring, Customer Service Menager

Zasady uczestnictwa w Premierze:

  1. Uczestnicy Premiery oświadczają, że wyrażają zgodę na utrwalanie ich wizerunku lub głosu, a w szczególności poprzez ich nagrywanie i fotografowanie oraz późniejszą publikację zdjęć, nagrań audio/video Kataliza Coaching i oświadczają, że nie będą mieli jakichkolwiek roszczeń z tym związanych.
  2. Kataliza Coaching będzie wykorzystywać zdjęcia, nagrania audio/video oraz inne materiały zawierające wizerunek lub głos uczestników jedynie w celach promocyjnych, marketingowych, wizerunkowych.