JESTEŚ WYJĄTKOWA – SZKOLENIE

Chciałabyś, aby w Twoim życiu było więcej radości, spokoju i pozytywnej energii? Chcesz być bardziej wypoczęta i z uśmiechem rozpoczynać dzień?

Być może w Twoim życiu dzieje się tak dużo, że zaczyna Cię to wszystko przytłaczać. Tracisz poczucie tego co jest dla Ciebie ważne. Bierzesz odpowiedzialność za wszystko i wszystkich, ciężko pracujesz i nie widzisz efektów swojej pracy. Jesteś zmęczona i nie wiesz od czego zacząć dzień. Potrzebujesz pomocy, aby to wszystko ogarnąć. Chcesz “panować nad swoim królestwem”, bo teraz odnosisz wrażenie, że wszystko wymyka Ci się spod kontroli? Potrzebujesz odpoczynku i chwili dla Siebie. Czujesz się samotna lub osamotniona w poglądach na życie.
Tęsknisz za wspierającą energią wspólnoty.
To szkolenie jest dla Ciebie. Wskażę Ci co zrobić, aby to zmienić. Podpowiem sprawdzone i proste kroki. Weź udział w szkoleniu Jesteś Wyjątkowa i zyskaj spokój oraz koncentrację na sprawach dla Ciebie ważnych.



Jesteś Wyjątkowa
 to szkolenie, dzięki któremu zrobisz pierwszy krok do odzyskania autentycznej, świadomej swoich atutów i spokojnej Siebie! Do rezygnacji z tego co jest mało ważne w twoim życiu. Odkryjesz swoje potrzeby oraz to, co sprawia Ci przyjemność. Zyskasz jasność i klarowność w działaniu.

Chaos i zmęczenie jest przyczyną frustracji, niezadowolenia, złości, niskiego poczucie własnej wartości, chorób jak również złych relacji i niskich zarobków. Dlatego NIE odkładaj na później decyzji i wykonaj teraz ten pierwszy krok. Zdecyduj, że chcesz być szczęśliwa i zrób to dla Siebie. Weź udział w szkoleniu “Jesteś Wyjątkowa”.

Czas, abyś uwierzyła, że jesteś tego warta i zaczęła żyć w zgodzie ze Sobą. Podczas szkolenia dowiesz się jak skutecznie to osiągnąć.

Jeśli chcesz rozwiązać któryś z poniższych problemów:

 • pragniesz zmiany swojego trybu życia, jednak nie wiesz od czego zacząć,
 • brakuje Ci satysfakcji i zadowolenia z tego co robisz,
 • chcesz dowiedzieć się jak pogodzić bycie szefową, mamą, żoną oraz swoją przyjaciółką,
 • chcesz zadbać o siebie i o swoje potrzeby bez frustracji i wyrzutów sumienia,
 • oddać odpowiedzialność innym członkom zespołu w pracy i członkom rodziny w domu,
 • dzielić decyzje prywatne z partnerem, zawodowe z zespołem i dzielić również odpowiedzialność,
 • uświadomić sobie swoje mocne strony i kompetencje,
 • obdarować się prawem do odpoczynku i relaksu,
 • zobaczyć radosną perspektywę, która napawa nadzieją i motywacją do działania,
 • odnaleźć wewnętrzny spokój i prawdziwą równowagę,
 • odzyskać radość życia,
 • poczuć wspaniałą energię grupy wzajemnie wspierających się kobiet,
 • poszukujesz kobiet, które mają podobne wyzwania.

Weź udział w szkoleniu “Jesteś Wyjątkowa” i:

 • poznaj Siebie, swoje potrzeby i swoją wartość,
 • odkryj ograniczające Ciebie przekonania i je przeformułuj na wspierające,
 • zacznij żyć w zgodzie ze Sobą,
 • uwolnij pozytywną energię i zacznij działać na rzecz Siebie,
 • zacznij krok po kroku realizować swoje plany i marzenia,
 • skoncentruj się na tym co jest ważne dla Ciebie,
 • zmotywuj się do działania,
 • poczuj pozytywną energię będąc pośród kobiet, które podobnie jak Ty chcą być Sobą oraz żyć w obfitości i dobrostanie.


Możesz żyć tak jak pragniesz i realizować swoje marzenia, jednak najpierw potrzebujesz zadbać o Siebie, nauczyć się odpoczywać i czerpać radość z życia.

Pomogłam już wielu kobietom i wiem jak pomóc Tobie. Podzielę się z Tobą moją historią, doświadczeniem i skutecznymi metodami, które pomogły mi osobiście stać się spełnioną Kobietą. Dzięki tym metodom pożegnałam działanie bez celu, niezadowolenie z Siebie, ciągłą krytykę i tzw. zewnątrzsterowność.

PROWADZĄCA

Katarzyna Wnękowska – Certyfikowany Coach i trener biznesu. Specjalizuje się w pracy z przemęczonymi menedżerkami i właścicielkami biznesów, którym brakuje satysfakcji i zadowolenia z tego co robią. Pomaga im zwiększyć moc i odzyskać wewnętrzną równowagę, by skutecznie i bardziej efektywnie zarządzały sobą i swoją firmą. Jako coach pracuje według standardów amerykańskiej federacji zrzeszającej profesjonalnych coachów ICF, superwizuje się u Macieja Bennewicza Master Coach NBA i ICC.
Pracuje z klientkami w oparciu o swoją autorską metodę ”4 Kroków do Spełnienia©” zawierającą  zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają kobietom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych. Jest autorką programów, dla kobiet aktywnych zawodowo, zatytułowanych  “Spełniona Kobieta Biznesu” oraz “Jesteś Wyjątkowa”.
Na profilu Kataliza Coaching by Katarzyna Wnękowska prowadzi live z cyklu “Reguły Wspaniałego Życia” oraz współprowadzi cykl rozmów pt. “Wzmocnij się i rób co chcesz”.

www.SpelnionaKobietaBiznesu.pl

www.KatalizaCoaching.pl

Szkolenie odbędzie się w sobotę 8 czerwca br.

w godzinach: 10:00 – 17:00

w Warszawie, Hotel IBIS, Al. Solidarności 165*

* Organizator zastrzega sobie zmianę miejsca szkolenia

Program szkolenia

 1. POZNAJ SIEBIE

Lepiej poznasz Siebie, swoje zasoby i mocne strony. Zbudujesz pozytywny obraz Siebie i zrozumiesz, że im bardziej doceniasz Siebie, tym bardziej będziesz szanowana i doceniana przez innych.

 1. CZEGO PRAGNIESZ OD ŻYCIA

Odkryjesz swoje potrzeby, nauczysz się je określać i komunikować. Podejmiesz decyzję co dalej, w oparciu o swoje pragnienia. Wykreujesz wizję wymarzonego życia osobistego i/lub zawodowego.

 1. CO CIĘ OGRANICZA?

Poznasz swoje wyobrażenie o Sobie oraz przekonania, które ograniczają Cię i zamykają drogę do lepszego, bardziej komfortowego życia. Przeformułujesz przekonania na wspierające. Rozpoczniesz swoją drogę do życia w zgodzie ze Sobą.

 1. CO KONKRETNIE ZROBISZ?

Wypiszesz konkretne działania, które doprowadzą Cię do realizacji wizji/celu/marzenia/zamierzenia. Odkryjesz działania, które nie wspierają Ciebie w drodze do celu i zdecydujesz o ich porzuceniu. Odnajdziesz swoich naturalnych sprzymierzeńców.

 1. CZEGO CI BRAKUJE, ABY ZREALIZOWAĆ SWOJĄ WIZJĘ/CEL/MARZENIE/ZAMIERZENIE

Odkryjesz co jeszcze jest Ci potrzebne, aby zacząć realizować swoje marzenia. Co potrzebujesz zmienić w swoim zachowaniu, aby stać się dla Siebie WYJĄTKOWĄ OSOBĄ i zdecydujesz kiedy wyruszasz w swoją fantastyczną przygodę BYCIA WYJĄTKOWĄ OSOBĄ.

Inwestycja w Twój rozwój wynosi 179 zł.

Płatność za bilet bezpośrednio na konto mBank: 91 1140 2004 0000 3402 7410 4718

lub poprzez Przelewy24 rezerwuje Twoje miejsce.

W cenę biletu wliczone są materiały szkoleniowe oraz 2 przerwy kawowe, podczas których zapraszamy na:

 • aromatyczną kawę z expresu,
 • różne smaki herbat,
 • soki owocowe,
 • świeże rogaliki,
 • kruche ciasteczka.

Przerwa obiadowa – we własnym zakresie.

Opinie uczestniczek na temat I edycji szkolenia “Jesteś Wyjątkowa” (25 sierpnia 2018r.)

Czas minął bardzo szybko! Dynamiczne zmiany ćwiczeń, odkrywanie nowych mocnych stron, przekonań, potrzeb, wizji, zobowiązanie się do konkretnych działań. Siła grupy kobiecej! Szkolenie dało mi nową energię do zmian, ugruntowanie w decyzjach i wizji.
Marta Paradysz

Szkolenie pozwoliło mi uświadomić sobie co jest moją MEGA mocną stroną, a jakie są moje ograniczenia. Zrozumiałam moje potrzeby, cele.
Magdalena Stankiewicz-Kanarek

Jeszcze za mało 🙂 Więcej, więcej!
Spotkanie z wyjątkowymi kobietami, które pozwoliło mi poznać czego pragnę.
Monika Pęksa

Wspaniały czas ze wspaniałymi kobietami. Szkolenie zwróciło moją uwagę na działanie, cel, systematyczność i krótkie okresy.
Uczestniczka

Szkolenie było motywujące. Pomogło mi na nowo określić w sobie dobre cechy. Uwierzyłam w siebie i zrozumiałam, że to ja podejmuję moje decyzję.
Ewa Karlak

Dzięki udziałowi w szkoleniu “Jesteś Wyjątkowa” mam przemyślenia na nowy etap życia.
Anna Rydzy

Rzetelne profesjonalne szkolenie. Jestem zainspirowana, na pewno wprowadzę moją decyzję w życie. Po szkoleniu zrezygnuję z multitasking.
Elżbieta Nachtlicht

Szkolenie dostarczyło mi wiedzę o mnie. Ćwiczenia były dobrze dobrane i pozwoliły mi spojrzeć w głąb siebie. Przypomniałam sobie o metodzie małych kroków.
Justyna Zagrabska

Szkolenie skłaniające do refleksji, odkrywania własnych zahamowań, potrzeb. Uświadomiło mi, iż angażuję i poświęcam swoją energię NIE tam gdzie powinnam. Krok po korku będę realizowała własne cele i przeznaczać czas na jedno zadanie (na raz).
Uczestniczka

Szkolenie dało mi pozytywną energię i większe zrozumienie wizji.
Uczestniczka

Szkolenie pozytywne, inspirujące do pracy nad sobą. Dało mi pozytywną energię do działania. Po szkoleniu wdrożę pozytywne myślenie, planowanie, realizację i rozliczanie siebie z założonych celów.
Uczestniczka

DZIĘKUJĘ! 🙂 <3 Bardzo skoncentrowana dawka wiedzy z dużą dawką praktyki i ćwiczeń. Dużo wartości, różnorodność osób, wiedzy, opinii i doświadczeń w realu. Podstawy teoretyczno-praktyczne do pracy dalej. Szkolenie dało mi kopa do działania! Po szkoleniu wdrożę afirmację, plan i wiedzę ze szkolenia i live’ów.
Magdalena Winiarska

Bardzo rozwojowy i praktyczny warsztat, który pokazuje jak ważne jesteśmy, jak wyjątkowe, jak przekonania ograniczające ściągają nas w dół. I jak sobie z tym radzić. Dużo, dobrze, na temat! Brawo! 🙂 Szkolenie pozwoliło mi dostrzec moment, w którym jestem i ocenić to co jeszcze muszę zrobić. Po szkoleniu zaplanuję działania, konkretne na godzinę, różne opcje!
Beata Tomaszek

Opinie uczestniczek na temat II edycji szkolenia “Jesteś Wyjątkowa” (17 listopada 2018r.)

Profesjonalne szkolenie, ciepłe i pełne energii. Dało mi siłę do działania. Odkryłam podczas niego to, że potrzebuje wdrożyć do swojego życia systematyczność.
Beata Wrzesińska

W bardzo subtelny sposób szkolenie pozwoliło mi sięgnąć do wnętrza, by wyciągnąć mocne strony i przywołać uprzedzenia. Dzięki temu mogłam przekonać się o mojej wyjątkowości. Szkolenie dało mi poczucie, że nie wszystko muszę robić na 100%, poczucie, że ograniczają mnie tylko bariery wewnętrzne, a po ich pokonaniu mój cel jest do osiągnięcia. Po szkoleniu wdrożę ukochanie siebie oraz docenianie.
Uczestniczka

Szkolenie otwiera umysł, pomaga znaleźć kierunek działania. Uzmysłowiło mi co mnie blokuje. Po szkoleniu zrealizuję decyzję, wydrukuję opinie innych na mój temat, które są dla mnie budujące.
Magdalena Wojciechowska

Bardzo dobra energia. Widać, że dobro krąży, a jak jest dobro , to nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy tylko chcieć. Szkolenie dało mi więcej wiary w swoje marzenia i ich realizację. Po szkoleniu wdrożę uważność, otwartość na rozmowę i wsłuchiwanie się w potrzeby innych osób.
Joanna Sawicka-Gontarz

Teraz wiem, że jestem wyjątkowa, znam swoje wartości. Dowiedziałam się jak bardzo ważne jest pozytywne myślenie. Szkolenie dało mi pewność działania, krok do pewności siebie, uzmysłowiło moje zalety i pozwoliło sformułować cele. Po szkoleniu wdrożę pozytywne myślenie.
Monika Fijałkowska

Na szkoleniu poznałam moją wizję i chcę oraz pragnę ją zrealizować. Poznałam również miłe osoby 🙂 Po szkoleniu wdrożę systematyczną aktywność fizyczną.
Beata Fijałkowska

Na szkoleniu zrozumiałam siebie, poznałam swoje cele, wizję co dało mi siłę do działania i dużo energii. Na szkoleniu omówiłam z trenerką swoje cele, co zmotywowało mnie do działania. Po szkoleniu wdrożę live na FB
Bogusia Pytkowska

Na szkoleniu spędziłam super czas. Mogłam się zrestartować i skupić na sobie. Szkolenie dało mi wzmocnienie. Mogłam podczas niego odpocząć, a było mi to potrzebne po bardzo aktywnym czasie w mojej firmie. Po szkoleniu wdrożę wzmocnienie działań. Szkolenie było dla mnie elementem procesu i go wzmocniło.
Anna Falkowska

Rekomendacje współpracy z Kasią

Dzięki Kasi znów zaczęłam panować nad swoim życiem. Konsekwentnie dążyć do celu jaki sobie obrałam. Znów czuję, że praca sprawia mi wiele satysfakcji. Okazało się, że jednak wcale nie jest tam tak źle. Umysł zaczął produkować wiele pomysłów a wyćwiczona konsekwencja pomaga je realizować. Pojawiają się pierwsze małe sukcesy. Motywują bardzo! Znów się nakręcam, działam, realizuję. Kolejne sukcesy. Pewnego wieczoru pomyślałam, że przecież kiedyś też taka byłam. Dlaczego wtedy się pogubiłam? Dzięki współpracy z Kasią wiem jak ważna w życiu jest równowaga. Jeśli nie będę dbała o odpoczynek, relaks, swój rozwój, spotkania z bliskimi – znów się wypalę.
Teraz umiem w odpowiednim momencie skończyć i odpuścić. Jestem świadoma tego jak ważne jest wyważenie tych dwóch światów. Jak ważne jest ich pielęgnowanie. Teraz zdecydowanie częściej się uśmiecham. Znów siebie lubię. Jest mi z tym bardzo dobrze!
Renata Tymińska, Manager Restauracji

Już po jednej sesji z Kasią poczułam sprawczość i energię do działania. Kasia jest wspaniałym słuchaczem, jest mnóstwo przestrzeni na własne przemyślenia i wyartykułowanie tego co trzeba. Utwierdziłam się w tym, co czułam – że wiem, co dla mnie dobre. I wiem co mam robić. Uwierzyłam we własne siły. Polecam tym, którzy nie wiedzą co robić, albo myślą że nie wiedzą.
Ewa – lektor języka angielskiego

Zaczęłam bardziej jakościowo podchodzić do pracy. Wiem na czym mam się skupić, wiem co jest dla mnie ważne. Zaczynam doceniać siebie i myśleć o sobie jako o marce, którą codziennie mogę w sobie pobudzać i kreować.
Maria Rogalska, Właścicielka HR Bank Doradztwo Personalne

Zachęcam i polecam z całego serca. Nie powiem, że było łatwo, ale obiecuję, że zarówno radosny śmiech, jak i łzy doprowadzą po sesjach do poznawania nowych możliwości, poznawania siebie, znalezienia rozwiązań wielu trudnych życiowych i zawodowych sytuacji. Rozmowa z Kasią to jak rozmowa z najlepszym przyjacielem, który nie tylko słyszy, ale przede wszystkim słucha to co się mówi i wie…po prostu wie.

To było jak kula u nogi, zawsze blisko, zawsze spowalniało moje ruchy, powodowało, że nie mogłam iść do przodu, a wręcz ciągnęło mnie w dół…PRZEKONANIA…jak bardzo są uciążliwe i powodujące tylko frustrację dowiedziałam się pracując z Kasią i dzięki niej pożegnałam całkiem sporo z nich. Ten głos w głowie który nakazywał kontrolować wszystko, być „super chodzącą perfekcją” w końcu ucichł. Przez wiele lat nie zdawałam sobie sprawy, że „coś” takiego mam w sobie. Potrzeba było spotkać Kasię, z jej empatią, otwartością, profesjonalizmem i oczywiście niesamowitymi umiejętnościami zadawania pytań, które pozwoliły mi odnaleźć inną, lepszą jakość życia. Kasiu dziękuję za wszystko, za Twoją pozytywną energię, za zrozumienie, za nieocenianie, za pomoc, za Twój profesjonalizm, otwartość…

Monika, Dyrektorka szkoły prywatnej