JESTEŚ WYJĄTKOWA – SZKOLENIE – OTWARTE – 24.08.19 r.

Chciałabyś, aby w Twoim życiu było więcej radości, spokoju i pozytywnej energii? Chcesz być bardziej wypoczęta i z uśmiechem rozpoczynać dzień?

Być może w Twoim życiu dzieje się tak dużo, że zaczyna Cię to wszystko przytłaczać. Tracisz poczucie tego co jest dla Ciebie ważne. Bierzesz odpowiedzialność za wszystko i wszystkich, ciężko pracujesz i nie widzisz efektów swojej pracy. Jesteś zmęczona i nie wiesz od czego zacząć dzień. Potrzebujesz pomocy, aby to wszystko ogarnąć. Chcesz “panować nad swoim królestwem”, bo teraz odnosisz wrażenie, że wszystko wymyka Ci się spod kontroli? Potrzebujesz odpoczynku i chwili dla Siebie. Czujesz się samotna lub osamotniona w poglądach na życie.
Tęsknisz za wspierającą energią wspólnoty.
To szkolenie jest dla Ciebie. Wskażę Ci co zrobić, aby to zmienić. Podpowiem sprawdzone i proste kroki. Weź udział w szkoleniu Jesteś Wyjątkowa i zyskaj spokój oraz koncentrację na sprawach dla Ciebie ważnych.


Jesteś Wyjątkowa
 to szkolenie, dzięki któremu zrobisz pierwszy krok do odzyskania autentycznej, świadomej swoich atutów i spokojnej Siebie! Do rezygnacji z tego co jest mało ważne w twoim życiu. Odkryjesz swoje potrzeby oraz to, co sprawia Ci przyjemność. Zyskasz jasność i klarowność w działaniu.

Chaos i zmęczenie jest przyczyną frustracji, niezadowolenia, złości, niskiego poczucie własnej wartości, chorób jak również złych relacji i niskich zarobków. Dlatego NIE odkładaj na później decyzji i wykonaj teraz ten pierwszy krok. Zdecyduj, że chcesz być szczęśliwa i zrób to dla Siebie. Weź udział w szkoleniu “Jesteś Wyjątkowa”.

Czas, abyś uwierzyła, że jesteś tego warta i zaczęła żyć w zgodzie ze Sobą. Podczas szkolenia dowiesz się jak skutecznie to osiągnąć.

Jeśli chcesz rozwiązać któryś z poniższych problemów:

 • pragniesz zmiany swojego trybu życia, jednak nie wiesz od czego zacząć,
 • brakuje Ci satysfakcji i zadowolenia z tego co robisz,
 • chcesz dowiedzieć się jak pogodzić bycie szefową, mamą, żoną oraz swoją przyjaciółką,
 • chcesz zadbać o siebie i o swoje potrzeby bez frustracji i wyrzutów sumienia,
 • oddać odpowiedzialność innym członkom zespołu w pracy i członkom rodziny w domu,
 • dzielić decyzje prywatne z partnerem, zawodowe z zespołem i dzielić również odpowiedzialność,
 • uświadomić sobie swoje mocne strony i kompetencje,
 • obdarować się prawem do odpoczynku i relaksu,
 • zobaczyć radosną perspektywę, która napawa nadzieją i motywacją do działania,
 • odnaleźć wewnętrzny spokój i prawdziwą równowagę,
 • odzyskać radość życia,
 • poczuć wspaniałą energię grupy wzajemnie wspierających się kobiet,
 • poszukujesz kobiet, które mają podobne wyzwania.

Weź udział w szkoleniu “Jesteś Wyjątkowa” i:

 • poznaj Siebie, swoje potrzeby i swoją wartość,
 • odkryj ograniczające Ciebie przekonania i je przeformułuj na wspierające,
 • zacznij żyć w zgodzie ze Sobą,
 • uwolnij pozytywną energię i zacznij działać na rzecz Siebie,
 • zacznij krok po kroku realizować swoje plany i marzenia,
 • skoncentruj się na tym co jest ważne dla Ciebie,
 • zmotywuj się do działania,
 • poczuj pozytywną energię będąc pośród kobiet, które podobnie jak Ty chcą być Sobą oraz żyć w obfitości i dobrostanie.

Możesz żyć tak jak pragniesz i realizować swoje marzenia, jednak najpierw potrzebujesz zadbać o Siebie, nauczyć się odpoczywać i czerpać radość z życia.

Pomogłam już wielu kobietom i wiem jak pomóc Tobie. Podzielę się z Tobą moją historią, doświadczeniem i skutecznymi metodami, które pomogły mi osobiście stać się spełnioną Kobietą. Dzięki tym metodom pożegnałam działanie bez celu, niezadowolenie z Siebie, ciągłą krytykę i tzw. zewnątrzsterowność.

PROWADZĄCA

Katarzyna Wnękowska – Certyfikowany Coach i trener biznesu. Specjalizuje się w pracy z przemęczonymi menedżerkami i właścicielkami biznesów, którym brakuje satysfakcji i zadowolenia z tego co robią. Pomaga im zwiększyć moc i odzyskać wewnętrzną równowagę, by skutecznie i bardziej efektywnie zarządzały sobą i swoją firmą. Jako coach pracuje według standardów amerykańskiej federacji zrzeszającej profesjonalnych coachów ICF, superwizuje się u Macieja Bennewicza Master Coach NBA i ICC.
Pracuje z klientkami w oparciu o swoją autorską metodę ”4 Kroków do Spełnienia©” zawierającą  zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają kobietom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych. Jest autorką programów, dla kobiet aktywnych zawodowo, zatytułowanych  “Spełniona Kobieta Biznesu” oraz “Jesteś Wyjątkowa”.
Na profilu Kataliza Coaching by Katarzyna Wnękowska prowadzi live z cyklu “Reguły Wspaniałego Życia” oraz współprowadzi cykl rozmów pt. “Wzmocnij się i rób co chcesz”.

www.SpelnionaKobietaBiznesu.pl

www.KatalizaCoaching.pl

Szkolenie odbędzie się w sobotę 24 sierpnia br.

w godzinach: 10:00 – 17:00

w Warszawie, Hotel IBIS, Al. Solidarności 165*

* Organizator zastrzega sobie zmianę miejsca szkolenia

Program szkolenia

 1. POZNAJ SIEBIE

Lepiej poznasz Siebie, swoje zasoby i mocne strony. Zbudujesz pozytywny obraz Siebie i zrozumiesz, że im bardziej doceniasz Siebie, tym bardziej będziesz szanowana i doceniana przez innych.

 1. CZEGO PRAGNIESZ OD ŻYCIA

Odkryjesz swoje potrzeby, nauczysz się je określać i komunikować. Podejmiesz decyzję co dalej, w oparciu o swoje pragnienia. Wykreujesz wizję wymarzonego życia osobistego i/lub zawodowego.

 1. CO CIĘ OGRANICZA?

Poznasz swoje wyobrażenie o Sobie oraz przekonania, które ograniczają Cię i zamykają drogę do lepszego, bardziej komfortowego życia. Przeformułujesz przekonania na wspierające. Rozpoczniesz swoją drogę do życia w zgodzie ze Sobą.

 1. CO KONKRETNIE ZROBISZ?

Wypiszesz konkretne działania, które doprowadzą Cię do realizacji wizji/celu/marzenia/zamierzenia. Odkryjesz działania, które nie wspierają Ciebie w drodze do celu i zdecydujesz o ich porzuceniu. Odnajdziesz swoich naturalnych sprzymierzeńców.

 1. CZEGO CI BRAKUJE, ABY ZREALIZOWAĆ SWOJĄ WIZJĘ/CEL/MARZENIE/ZAMIERZENIE

Odkryjesz co jeszcze jest Ci potrzebne, aby zacząć realizować swoje marzenia. Co potrzebujesz zmienić w swoim zachowaniu, aby stać się dla Siebie WYJĄTKOWĄ OSOBĄ i zdecydujesz kiedy wyruszasz w swoją fantastyczną przygodę BYCIA WYJĄTKOWĄ OSOBĄ.

Inwestycja w Twój rozwój to:
PRZEDSPRZEDAŻ biletów (do 30 czerwca– niedziela):
 
* 179 zł – 1 osoba
* 338 zł – 2 osoby
 
CENA REGULARNA (od 1 do 31 lipca – środa):
 
* 329 zł – 1 osoba
* 500 zł – 2 osoby
 
LAST MINUTE (od 1 do 24 sierpnia – sobota)
 
* 479 zł – 1 osoba
* 799 zł – 2 osoby
 

Płatność za bilet bezpośrednio na konto mBank: 91 1140 2004 0000 3402 7410 4718

lub poprzez Przelewy24 rezerwuje Twoje miejsce.

 
W cenę biletu wliczone są:
> materiały szkoleniowe,
> oraz 2 przerwy kawowe, podczas których zapraszamy na:
aromatyczną kawę z expresu☕,
różne smaki herbat🍵,
soki owocowe,
świeże rogaliki🥐,
kruche ciasteczka🍰.
 
Udział w szkoleniu daje wyjątkową możliwość nawiązania współpracy mentoringowej w ramach czwartej edycji programu grupowego “Jesteś Wyjątkowa”.
Od ok.13:15 do 14:15 będzie przerwa na lunch. 🥗
Inwestycja w szkolenie nie zawiera lunchu

Opinie uczestniczek na temat I edycji szkolenia “Jesteś Wyjątkowa” (25 sierpnia 2018r.)

Wysłuchaj opinii Monika Pęksa jednej z uczestniczek pierwszej edycji szkolenia “Jesteś Wyjątkowa”.

🌺Czas minął bardzo szybko! Dynamiczne zmiany ćwiczeń, odkrywanie nowych mocnych stron, przekonań, potrzeb, wizji, zobowiązanie się do konkretnych działań. Siła grupy kobiecej! Szkolenie dało mi nową energię do zmian, ugruntowanie w decyzjach i wizji.
Marta Paradysz

🌺Szkolenie pozwoliło mi uświadomić sobie co jest moją MEGA mocną stroną, a jakie są moje ograniczenia. Zrozumiałam moje potrzeby, cele.
Magdalena Stankiewicz-Kanarek

🌺Jeszcze za mało 🙂 Więcej, więcej!
Spotkanie z wyjątkowymi kobietami, które pozwoliło mi poznać czego pragnę.
Monika Pęksa

🌺Wspaniały czas ze wspaniałymi kobietami. Szkolenie zwróciło moją uwagę na działanie, cel, systematyczność i krótkie okresy.
Uczestniczka

🌺Szkolenie było motywujące. Pomogło mi na nowo określić w sobie dobre cechy. Uwierzyłam w siebie i zrozumiałam, że to ja podejmuję moje decyzję.
Ewa Karlak

🌺Dzięki udziałowi w szkoleniu “Jesteś Wyjątkowa” mam przemyślenia na nowy etap życia.
Anna Rydzy

🌺Rzetelne profesjonalne szkolenie. Jestem zainspirowana, na pewno wprowadzę moją decyzję w życie. Po szkoleniu zrezygnuję z multitasking.
Elżbieta Nachtlicht

🌺Szkolenie dostarczyło mi wiedzę o mnie. Ćwiczenia były dobrze dobrane i pozwoliły mi spojrzeć w głąb siebie. Przypomniałam sobie o metodzie małych kroków.
Justyna Zagrabska

🌺Szkolenie skłaniające do refleksji, odkrywania własnych zahamowań, potrzeb. Uświadomiło mi, iż angażuję i poświęcam swoją energię NIE tam gdzie powinnam. Krok po korku będę realizowała własne cele i przeznaczać czas na jedno zadanie (na raz).
Uczestniczka

🌺Szkolenie dało mi pozytywną energię i większe zrozumienie wizji.
Uczestniczka

🌺Szkolenie pozytywne, inspirujące do pracy nad sobą. Dało mi pozytywną energię do działania. Po szkoleniu wdrożę pozytywne myślenie, planowanie, realizację i rozliczanie siebie z założonych celów.
Uczestniczka

🌺DZIĘKUJĘ! 🙂 <3 Bardzo skoncentrowana dawka wiedzy z dużą dawką praktyki i ćwiczeń. Dużo wartości, różnorodność osób, wiedzy, opinii i doświadczeń w realu. Podstawy teoretyczno-praktyczne do pracy dalej. Szkolenie dało mi kopa do działania! Po szkoleniu wdrożę afirmację, plan i wiedzę ze szkolenia i live’ów.
Magdalena Winiarska

🌺Bardzo rozwojowy i praktyczny warsztat, który pokazuje jak ważne jesteśmy, jak wyjątkowe, jak przekonania ograniczające ściągają nas w dół. I jak sobie z tym radzić. Dużo, dobrze, na temat! Brawo! 🙂 Szkolenie pozwoliło mi dostrzec moment, w którym jestem i ocenić to co jeszcze muszę zrobić. Po szkoleniu zaplanuję działania, konkretne na godzinę, różne opcje!
Beata Tomaszek

Opinie uczestniczek na temat II edycji szkolenia “Jesteś Wyjątkowa” (17 listopada 2018r.)

🌺Profesjonalne szkolenie, ciepłe i pełne energii. Dało mi siłę do działania. Odkryłam podczas niego to, że potrzebuje wdrożyć do swojego życia systematyczność.
Beata Wrzesińska

🌺W bardzo subtelny sposób szkolenie pozwoliło mi sięgnąć do wnętrza, by wyciągnąć mocne strony i przywołać uprzedzenia. Dzięki temu mogłam przekonać się o mojej wyjątkowości. Szkolenie dało mi poczucie, że nie wszystko muszę robić na 100%, poczucie, że ograniczają mnie tylko bariery wewnętrzne, a po ich pokonaniu mój cel jest do osiągnięcia. Po szkoleniu wdrożę ukochanie siebie oraz docenianie.
Uczestniczka

🌺Szkolenie otwiera umysł, pomaga znaleźć kierunek działania. Uzmysłowiło mi co mnie blokuje. Po szkoleniu zrealizuję decyzję, wydrukuję opinie innych na mój temat, które są dla mnie budujące.
Magdalena Wojciechowska

🌺Bardzo dobra energia. Widać, że dobro krąży, a jak jest dobro , to nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy tylko chcieć. Szkolenie dało mi więcej wiary w swoje marzenia i ich realizację. Po szkoleniu wdrożę uważność, otwartość na rozmowę i wsłuchiwanie się w potrzeby innych osób.
Joanna Sawicka-Gontarz

🌺Teraz wiem, że jestem wyjątkowa, znam swoje wartości. Dowiedziałam się jak bardzo ważne jest pozytywne myślenie. Szkolenie dało mi pewność działania, krok do pewności siebie, uzmysłowiło moje zalety i pozwoliło sformułować cele. Po szkoleniu wdrożę pozytywne myślenie.
Monika Fijałkowska

🌺Na szkoleniu poznałam moją wizję i chcę oraz pragnę ją zrealizować. Poznałam również miłe osoby 🙂 Po szkoleniu wdrożę systematyczną aktywność fizyczną.
Beata Fijałkowska

🌺Na szkoleniu zrozumiałam siebie, poznałam swoje cele, wizję co dało mi siłę do działania i dużo energii. Na szkoleniu omówiłam z trenerką swoje cele, co zmotywowało mnie do działania. Po szkoleniu wdrożę live na FB
Bogusia Pytkowska

🌺Na szkoleniu spędziłam super czas. Mogłam się zrestartować i skupić na sobie. Szkolenie dało mi wzmocnienie. Mogłam podczas niego odpocząć, a było mi to potrzebne po bardzo aktywnym czasie w mojej firmie. Po szkoleniu wdrożę wzmocnienie działań. Szkolenie było dla mnie elementem procesu i go wzmocniło.
Anna Falkowska

Opinie uczestniczek na temat III edycji szkolenia “Jesteś Wyjątkowa” (23 marca 2019r.)

🌺Szkolenie było bardzo owocne. Uświadomiło mi konieczność zrealizowania mojej wizji – celu
Anna Kasperek
🌺Pozytywna atmosfera, otwarta rozmowa o ważnych aspektach życia. Szkolenie dało mi możliwość refleksji. Wspaniały dzień tylko dla siebie. Po szkoleniu wdrożę plan działań i sprawdzanie rezultatów.
Lena Fornalczyk
🌺Bardzo ciekawie prowadzone, szczególnie tematy prac w grupach. Atmosfera stworzona przez prowadzącą pozwoliła mi na otwarcie swojego wnętrza do zupełnie nieznanej mi osoby. Po szkoleniu wdrożę do swojego życia więcej odpoczynku.
Joanna Nehring
🌺Szkolenie pozwoliło mi złapać dystans do pewnych spraw. Po szkoleniu będę nadal pracować nad sobą.
Teresa
🌺Szkolenie miało przemyślaną formułę, wprowadzało szereg ćwiczeń, które pozwalały na analizę siebie. Prowadząca jasno i klarownie przeprowadziła jego etapy. Szkolenie dało mi kolejną motywację do wzmocnienia wiedzy o sobie. Po szkoleniu wdrożę do swojego życia planowanie celów.
Ewelina Rozpara
🌺Szkolenie dało mi motywację do wdrożenia pewnych zmian w życiu oraz świadomość mocnych stron, ograniczeń. Po szkoleniu wdrożę realizację celu, który sobie opracowałam.
Uczestniczka
🌺Ciekawe spotkanie, dające inspirację do działania.Szkolenie dało mi wgląd w moje nawyki i mechanizmy. Pokazało mocne strony. Po szkoleniu wdrożę docenianie siebie.
Justyna Gołdon
🌺Szkolenie super! Dla każdej kobiety. Utwierdziło mnie, ze jestem na dobrej drodze w osiąganiu celu. Po szkoleniu wdrożę konkretne rozliczanie planu: tygodniowego, miesięcznego, kwartalnego i rocznego.
Ewa Adamska
🌺Fajny, energetyczny czas, z bardzo miłymi dziewczynami. Duża dawka ćwiczeń pokazała mi braki, deficyty w mojej osobie, nad którymi trzeba pracować. Po szkoleniu wdrożę realizacje celów, wyznaczanie drobnych kroków, odrzucenie przekonań, stereotypów, pracę nad sobą, nas własną konsekwencją.
Uczestniczka
🌺Bardzo fajnie spędzona sobota. Spotkałam fantastyczne kobiety. Przekonałam się, że nie tylko ja borykam się z zaniżona samooceną. Po szkoleniu skupię się na określeniu celu oraz na planowaniu pracy co jest kluczem do osiągnięcia sukcesu, jaki ten cel by nie był.
Uczestniczka
🌺Szkolenie rozjaśniło i uświadomiło mi problem, pragnienie jakie mam w sobie. Po szkoleniu wdrożę zarządzanie sobą w czasie, docenianie siebie, podejmowanie działań i realizację zadań, a NIE ich omijanie.
Angelika Żuchowicz
🌺Szkolenie dało mi poczucie, że mogę zrealizować zaplanowany cel. Przekonałam się, że inni postrzegają mnie w pozytywny sposób. Po szkoleniu zacznę wdrażać poszczególne etapy, aby zrealizować cel.
Uczestniczka
🌺Szkolenie daje poczucie obszerności całego zagadnienia i zachęca do dalszej pracy. Szkolenie dało mi wiele wskazówek do przemyślenia. Po szkoleniu wdrożę kolejny etap zmian.
Małgorzata Belina-Cieślak
🌺Zobaczyłam, że coś mnie trzyma przed pójściem do przodu. Jest to coś bardzo prywatnego. Po szkoleniu napisze plan dnia i będę go realizowała.
K.K
🌺Zaczynając coaching „Jesteś wyjątkowa” nie myślałam, że będziesz tak mocno potrafiła dostać się do mojego serca i głowy.

Miałam bardzo duże obawy przed pracą w małej grupie, ponieważ nie mam takiego doświadczenia ale ciekawość jest silniejsza.

Na moją decyzję o uczestnictwie w coachingu ogromy wpływ miało nasze pierwsze spotkanie na warsztatach w Warszawie, kiedy poznałyśmy się.

Poprowadziłaś fantastyczne szkolenie dla dziewczyn, które były ciekawe i spragnione zmiany w życiu.

Dokonałaś czegoś co jest bardzo trudne w życiu, zrobiłaś pierwszy krok i podzieliłaś się sobą odkrywając w uczestniczkach ciekawość prowadzącą do chęci transformacji nawyków, otworzyłaś nas …

Krok, który uczyniłaś jest dla mnie ogromną szkołą, w której odkrywam swoje możliwości a słabości zamieniam na narzędzia przydatne do tworzenia nowej siebie.

Każde spotkanie coachingowe, każda idea, pytania na naszej tablicy facebukowej nie pozostają we mnie bez refleksji są doskonałym narzędziem motywującym mnie każdego dnia

(chociaż nie zawsze dzielę się moimi przemyśleniami ponieważ nie mam aż tyle śmiałości).

Kasia jesteś fantastycznym coachem, trenerką o wyjątkowej wrażliwości i otwartości. Czasami Twoja dociekliwość jest rozbrajająca ale radzę sobie z tym 😊

Uważam, że nasze spotkania w grupie „Jesteś wyjątkowa” są pierwszym krokiem do mojego sukcesu.

Bardzo Ci dziękuję za wszystkie materiały, spotkania, rozmowy, które są dla mnie skarbnicą inspiracji i przestawiają moje życie na „tory” którymi chciałam się poruszać.
Joanna Nehring, Customer Service Menager