BEZPŁATNY Mini kurs dla kobiet „Od Stresu do Spokoju niezależnie od okoliczności”

BEZPŁATNY
mini kurs dla kobiet
„OD STRESU DO SPOKOJU NIEZALEŻNIE OD OKOLICZNOŚCI”
5 kroków do zachowania spokoju, byś mogła łatwiej zarządzać Sobą, być bardziej efektywną

i skuteczną w pracy oraz zyskać czas dla Siebie

Fanpage Kataliza Coaching by Katarzyna Wnękowska
17-20.08.20 r. godzina 19:00

Szkolenie zawiera ćwiczenia ułatwiające koncentrację na rzeczach dla Ciebie ważnych, dzięki nim uspokoisz się i zaczniesz skutecznie działać niezależnie od okoliczności.

DLA KOGO?

Właścicielek firm i Menadżerek

CO ZYSKASZ NA KURSIE

Dzień 1 – Co chcą Ci powiedzieć emocje, które czujesz?
Poznasz rodzaje emocji, dowiesz się co dzięki nim zyskujesz i jak sobie radzić kiedy czujesz się „rozbita na kawałki”.

Dzień 2Jak miłość do siebie wpływa na stawianie granic innym?
Dowiesz się jak zmienić stosunek do samej siebie i co zrobić, aby zadbać o swoje granice. Zrobisz pierwszy krok do swojej strefy bezpieczeństwa, aby skuteczniej zarządzać domem i pracą.

Dzień 3 – Odkryj czego potrzebujesz i czego chcesz od życia.
Poznasz swoje potrzeby i o nie zadbasz. Poczujesz spokój i łatwiej Ci będzie zaspokajać potrzeby najbliższych.

Dzień 4 Podsumujesz swoje osiągnięcia i zdecydujesz co dalej.

Przez 4 dni spotkasz się z emocjami, poznasz swoje mocne strony, atuty, dowiesz się jaką moc ma wdzięczność i jak ją praktykować, odkryjesz swoje potrzeby na dzień dzisiejszy i zdecydujesz jak o nie zadbać.

Chcesz poczuć się lepiej, lżej i pełniej, zyskać energię do klarownego myślenia i działania, to skorzystaj z bezpłatnego mini kursu i zapisz się, by otrzymać materiały.

PROWADZĄCA: Katarzyna Wnękowska
Coach i Mentor spełnienia dla Kobiet

Specjalizuje się w pracy z właścicielkami biznesów, które są przemęczone, którym brakuje satysfakcji i zadowolenia z tego co robią. Pomaga im odnaleźć ich wyjątkową drogę do spokoju i spełnienia w życiu i pracy.

Pracuje z klientkami w oparciu o swoją autorską metodę ”4 Kroków do Spełnienia©”. Zawiera ona w sobie zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają kobietom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych.

Jest autorką książki “Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!” oraz programów rozwojowych “Zostań Spełnioną Kobietą Biznesu w 4 krokach”, “Jesteś Wyjątkowa“, “Odkryj swoją wyjątkową siłę skierowanych do kobiet aktywnych zawodowo.

REKOMENDACJE

Kasiu, tak bardzo Ci dziękuję za kilka ostatnich sesji. Od 5 lat biorę udział w różnych warsztatach i terapii, ale dopiero teraz z Twoją pomocą dotarło do mnie to, co wiem gdzieś „w głowie”. Teraz dopiero poczułam sercem to wszystko co wiedziałam „na głowę” i „rozum”. Jest to wielka zmiana dla mnie. Już wiem co to znaczy „polubić siebie”, „słuchać siebie”, być ważną dla siebie. Z każdą chwilą się tego uczę. I czuję się ważna. To daje mi odwagę, żeby być sobą.
Dziękuję Ci z całego serca😊
Magda, właścicielka firmy

Dzięki sesjom z Tobą mam okazje przyjrzeć się swojemu życiu przeanalizować problemy, dostrzec błędy i wyjść z tego „zaklętego kręgu”, by w końcu zacząć żyć swoim życiem.❤️ Są to często bardzo trudne tematy, nierzadko bolesne. Ale Twoja wspierająca obecność jest dla mnie siłą. Wspieraj mnie w dalszym ciągu tak autentycznie i pełnym sercem, jak to robisz. ❤️
Dziękuję Kasiu” ❤️
Joanna

Kasiu,
zauroczyłaś mnie podczas warsztatów dla kobiet: Twoje podejście indywidualne, zrozumienie oraz ogromna wiara w innych sprawiły, że niemal od razu zdecydowałam się na kilku miesięczny coaching pod Twoimi skrzydłami. Jak się później okazało, intuicja nie zawiodła mnie… Wystarczyło Twoje jedno spojrzenie, byś kobiecie (jaką byłam): zapędzonej w realizacji planów, zmęczonej od nadmiaru obowiązków i trudnych, toksycznych relacji biznesowych, powiedziała STOP – po prostu oddychaj, rozejrzyj się i poszukaj prawdziwej siebie… Zmiana jaka później nastąpiła jest nie do opisania. Przypomniałaś mi jak ważne jest, abyśmy my kobiety stawiały granice światu, a tym samym dbały o siebie i swoje wnętrze.
Marta, koordynator (edukacja)

Zaczęłam bardziej jakościowo podchodzić do pracy. Wiem na czym mam się skupić, wiem co jest dla mnie ważne. Zaczynam doceniać siebie i myśleć o sobie jako o marce, którą codziennie mogę w sobie pobudzać i kreować.
Maria Rogalska, Właścicielka HR Bank Doradztwo Personalne

BEZPŁATNY
mini kurs dla kobiet
„OD STRESU DO SPOKOJU
NIEZALEŻNIE OD OKOLICZNOŚCI”

5 kroków do zachowania spokoju

byś mogła łatwiej zarządzać Sobą,
być bardziej efektywną i skuteczną
w pracy oraz zyskać
czas dla Siebie